Krok po kroku

Wypełnij brief i prześlij pliki dla witryny WWW

3 kroki do nowej witryny WWW

w

1. Spotkanie

Spotykamy się, aby ustalić wszystkie szczegóły i przeprowadzić wycenę. Po wpłacie zaliczki przystępujemy do pracy. Możecie Pastwo zadać wszystkie pytania dotyczące współpracy.

2. Przesłanie danych

Zaczynamy od wyboru domeny, czyli nazwy, pod którym działać będzie nasza strona internetowa. Następnie przesyłacie Pastwo posiadane grafiki, teksty, logo i inne elementy na stronę.

l

3. POprawki i korekty

Przystępujemy dp tworzenie witryny, W trakcie prac, które są dla Pastwa widoczne, w poszczególnych etapach – możecie przesłać swoje uwagi i propozycje zmian.

1. Spotkanie

Pierwszą rzeczą jaką wykonujemy jest bezpłatne spotkanie, na którym omawiamy szczegóły i koncepcję nowej strony. Najcześciej odbywa się ono w naszej siedzibie przy ul. Unii Lubelskiej 12A w Bydgoszczy. Jeżeli jednak jest niedogodne miejsce dla Ciebie, istnieje możliwość spotkania się np. w siedzibie Twojej firmy lub innym miejscu, w oastetczności zostaje także możliwość przeprowadzenia zdalnej telekonferencji (np. za pomocą aplikacji Skype lub Hangout).

 

Co robimy na spotkaniu?

Na spotkaniu badamy Twoje potrzeby, ustalamy cele i najważniejsze aspekty dotyczące witryny. Określamy elementy które musza zostać zrealizowane oraz wstępny kosztorys (dokładny kosztorys z ceną otrzymasz później na swojego maila). Zbieramy podstawowe informacje dotyczące projektu witryny WWW takie jak:

 • Jakie układy graficzne, kolorystykę i estetykę preferujesz?
 • Jakie treści i materiały (teksty, zdjęćia, grafiki, tabele itp.)  mają znaleźć się na stronie WWW
 • Kakie będą poszczególne funkcjonalności strony (np. slider, galeria, mapa dojazdowa, formularz kontaktowy itp.)
 • Jaka będzie struktura strony i ilość przewidujemy podstron
 • Na co zwrócić uwagę, co jest dla Ciebie szczególnie istotne

Domena

Zaczynamy od wyboru domeny, czyli nazwy, pod którym działać będzie Twoja strona internetowa.

Nie mam jeszcze domeny

Jeżeli nie masz jeszcze wybranej domeny, to żaden problem.

Zarejestrujemy dla Ciebie żądaną domenę (jeśli będzie wolna) i zajmiemy się jej przekierowaniem na serwer oraz wszystkimi innymi niezbędnymi ustawieniami.

W przypadku, gdy dana nazwa domeny będzie zajęta, zaproponujemy alternatywę w postaci nieco zmienionej nazyw lub tej samej nazwy z innym rozszerzeniem.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wyboru domeny oraz cennika, zajrzyj do naszej oferty na domeny. Posiadamy w swojej ofercie duży wybór i atrakcyjne ceny. Dodatkowo, nie będziesz musiał zaprzątać sobie głowy tymi kwestiami.

Mam już swoją domenę

W takim razie istnieją trzy możliwości:

1. Przetransferujesz domenę do nas a my zajmijemy się wszystkim. Od tej pory będzie także opiekować się Twoją domeną (jako kontakty techniczny)

2. Umożliwisz nam dostęp do domeny Twojego rejestratora, a my dokonamy niezbędnych ustawień. Jeżeli obawiasz się o kwestię bezpieczeństwa, możesz zresesetować hasła i cofnąć wszystkie upoważnienia po zakończeniu naszej pracy.

3. Jeżeli posiadasz u siebie osobę odpowiedzialną za zarządzanie domenami lub chcesz dokonać zmian samodzielnie, prześlemy Ci dane, które należy zmienić (takie jak adresy sewerów DNS).

2. Materiały do strony WWW

Logo

Logo najlepiej presłać w formacie wektorowym, dzięki temu będzie pewni, że nie straci jakości niezależnie od użytego rozmiaru. Jeśli nie masz logo, kliknij tu.

Preferowane formaty wektorowe to:

 • PDF (format uniwersalny), EPS, AI 

Jeżeli nie posiadasz logo w formacie wektorowym, możesz nam je wysłać w jednym z popularnych formatów graficznych:

 • PNG (zachowuje przezroczystość), JPG lub TIFF

W przypadku plików rastrowych, takich jak JPG, aby zachować wysoką jakość prosimy wysłać plik w możliwie największej rozdzielczości (np. 2000px x 2000px).

 

Treść na stronę WWW

Wszystkie materiały zamieszczamy w odpowiednim katalogu w chmurze (dysku w internecie), do której dajemy Tobie dostęp. Wszystkie szczegóły otrzymasz na swojego maila.

Co jest potrzebne?

W zależności od ustaleń będą treści na podstrony, np.:

 • teksty
 • zdjęcia
 • grafika pliki do umieszczenia na stronie
 • informacje kontaktowe
 • linki do portali społecznościowych itp.

3. Poprawki i korekty

 

Dzięki temu, że cały czas widzisz jak powstaje Twoja strona WWW (zostaje ona umieszczona na serwerze testowym i chroniona hasłem, aby nikt niepożądany nie mógł jej obejrzeć) możesz przesyłać nam na bieżąco swoje uwagi i sugestie. Aby zachować spójność i uniknąć nieporozumień, prosimy o wysyłanie poprawek na nasz adres mailowy kontakt@studioa7.pl. W tytule maila prosimy napisać jakiego projektu / strony WWW dotyczą poprawki i dokładnie sprecyzować, jak ma wyglądać pożądana zmiana.