Wydruk swoje wspomnienia…

Zdjęcia to ulotne chwile zatrzymane w czasie już na zawsze. To coś więcej niż papier, to często bardzo osobista rzecz, która wywołuje w nas emocje. Posiadając własne studio fotograficzne (zobacz naszą ofertę na fotografię artystyczną) doskonale zdajemy sobie sprawę z wyjątkowości, którą kreują fotografie.

Dlatego stawiamy na jakość i oddajemy w Wasze ręce bardzo zróżnicowaną ofertę, obejmującą wydruk zdjęć na klasycznym papierze fotograficznym oraz obrazy na płótnie i innych materiałach. Bardzo często drukujemy zdjęcia dla naszych klientów z Bydgoszczy, którzy dostarczają nam je zarówno na klasycznych jak i bardzo nowoczesnych nośnikach.

Zdjęcia w Studio A7 - ul. Unii Lubelskiej 12A, Bydgoszcz

W łatwy sposób przekaż nam zdjęcia do druku

Druk zdjęć z pendrive'a lub smartfona

Przekaż zdjęcia na pendrive lub przez smartfon

Zdjęcia przeznaczone do wydruku możesz nam przekazać na bardzo różne sposoby – za pomocą pendrive’a, zenwętrznego dysku na USB, swojego aparatu fotograficznego – lustrzanki lub kompaktu albo też bezpośrednio z smartfona (telefonu). Jesteśmy przygotowani na różne sytuacje i zrobimy wszystko by ułatwić CI te techniczne kwestie.

Możesz też wysłać zdjęcia przez Internet…

Możesz skorzystać również z nowoczesnych rozwiązań w oparciu o sieć Internet i chmurę, wysyłając nam pliki ze zdjęciami przez maila (w rozmiarze do 100 MB), dysk Google, Dropboxa, serwer FTP lub inny, uzgodniony z nami sposób na przekazanie zdjęc do druku.

lub w razie wątpliwości… przyjdź osobiście i to ustalić!

Jeżeli masz wątpliwości, nie wiesz w jaki sposób zgrać odpowiednio pliki – nie przejmuj się. Przyjdź do naszej siedziby na ul. Unii Lubelskiej 12A w Bydgoszczy lub skontaktuj się z obsługą Klienta ze Studia A7, a doradzimy Ci i wszystko powiemy.

Zdjęcia w małym i dużym formacie

Powieszone w ramie idealnie udekorują Twoje wnętrza

Cennik druku standardowych zdjęć

Zdjęcia w formacie 10×15

Zdjęcia w formacie 13×18

Zdjęcia w formacie 21×30

itd…

(w przygotowaniu)

Druk zdjęć na papierze wysokiej jakości

Druk zdjęć wysokiej jakości w Bydgoszczy

Zdjęcia na papierze premium

Oferujemy także nowość na rynku w Bydgoszczy. Jest to druk na papierach o podwyższonej trwałości i grubości, który świetnie nadaje się do wydruku zdjeć o szczególnym znaczeniu lub przeznaczonych do celów artystycznych.

Rodzaje papieru do zdjęć wysokiej jakości

(w przygotowaniu!)

 

Cennik druku zdjęć premium

(w przygotowaniu!)

Zdjęcia do domu i biura

Nadadzą się świetnie do aranżacji wnętrza

Zdjęcia wydrukowane w większym formacie idealnie nadadzą się do powieszenia w domu, biurze lub innym miejscu. Nadadzą pomieszczeniu wyjątkowości i co najważniejsze, będą spersonalizowane, a więc nie zatrzymacie się Państwo obok nich obojętnie. Na wydruku na zdjęciu może znaleźć się cokolwiek Państwo zechcecie, od eleganckiego widoku miasta, poprzez ciekawe abstrakcje, aż po twarze bliskich osób lub symboliczny wizerunek firmy. Nasze zdjęcia i wydruki są chętnie zamawiane zarówno przez osoby prywatne, jak i przez właścicieli różnego rodzaju firm, obiektów restauracyjnych, hoteli oraz instytucji z Bydgoszczy i okolic.

.

Zdjęcia idealne do wnętrz - druk w Bydgoszczy
5% na dowolną usługę!
Niestety, nie dziś
O mały włos!
Pudło :(
10% na SEO
Audyt za free!
15% na dowolną usługę
No luck today
Prawie!
25% zniżki
:(
10% na reklamę
Sprawdź ile masz dziś szczęścia!
Wprowadź swój adres email. Masz szansę na duże rabaty!
Zasady:
  • 1 użytkownik może zakręcić tylko raz
  • Nadużycia mogą skończyć się dyskwalifikacją