507 392 548 (pon.-pt. 10.00-18.00) kontakt@studioa7.pl

Fotografia i filmowane

Profesjonalna fotografia i wideofilmowanie dla biznesu w Bydgoszczy

Fotografia komercyjna

Profesjonalna fotografia komercyjna dla firm z bydgoszczy

Zdjęcia wnętrz

Fotografia wnętrza pomieszczeń willi
Fotografia wnętrz realizowanych dla projektantów wnętrz

Zdjęcia pracowników

Fotografia pracowników

Fotografia pracowników w trakcie pracy

Zdjęcia z Produkcji

Fotografia zakladu produkcyjnego / fabryki / w trakcie pracyi

Fotografia pracownika w fabryce

Zdjęcia produktowe

Fotografia produktowa (kawa)
Fotografia produktowa – zdjęcie kawy

Zdjęcia zakładu produkcyjnego (fabryki) umożliwiają klientom spojrzenie na park maszyn danej firmy i obejrzenie procesu produkcji „od kuchni”. Klienci prawie zawsze są ciekawi jak powstają produkty, które nabywają, jakich używa się do tego urządzeń oraz jak wygląda praca poszczególnych specjalistów.

Dobrze wykonane zdjęcia podczas pracy w zakładzie produkcyjnym pozwalają stworzyć ciekawą fotorelację z życia produktu. Od momentu przygotowań do wytworzenia produktu, powstawania i wykonywania kolejnych kroków produkcyjnych, aż do momentu jego opuszczenia z zakładu produkcyjnego.

Zdjęcia z zakładu produkcyjnego wykonujemy zarówno na terenie Bydgoszczy, jak i w innych miejscowościach, po uprzednim uzgodnieniu wszystkich niezbędnych szczegółów.

Inne rodzaje zdjęć w fotografii biznesowej

Jeżeli są państwo zainteresowani innym rodzajem fotografii na potrzeby biznesowe, z pewnością będziemy w stanie Państwu pomóc.

Posiadamy doświadczenie w wielu rodzajach fotografii biznesowej, zarówno z wykorzystaniem wyposażenia studia, jak bezpośrednio na miejscu u klienta.

Świadczymy także filmowanie komercyjne (w tym wideo produktowe) oraz nowoczesne formy prezentacji typu panorama 360 / wirtualny spacer lub zdjęcia 3D (produkt widziany jest z każdej strony).

Fotografia dla firm  Pakiety specjalne

Zdjęcia pracowników, siedziby, pomieszczeń, biur, maszyn produkcyjnych na potrzeby druku lub stron WWW

Własne, profesjonalne studio fotograficzne do zdjęć biznesowych

Posiadamy własne studio fotograficzne z odpowiednim wyposażeniem oświetleniowym. W swojej ofercie wykonujemy 3 podstawowe fotografie produktowe:

 • fotografie na szarym tle
 • fotografie na białym tle / neutralne (izolowane)
 • fotografie stylizowane (packshot)

Ofertę zdjęć uzupełniają także fotografie z powietrza czyli zdjęcia, jakie wykonuje specjalny dron. Może on wzlecieć na odpowiednią wysokość (do ok. 100 m)  zaprezentować budynku firmy z dowolnej strony. Dron może także uwiecznić wnętrza firmy, wlatując do zakładu produkcyjnego i prezentując park maszyn zakładu.

Fotografia biznesowa – Cennik

Sesje wizerunkowe biznesowe

 • Sesja ekspressowa (opcja)
 • Dopasowana do potrzeb klienta
 • Idealna do CV, Strony WWW, social media, folderu, ulotki, reklam
 • Około 100 zdjęć, w tym 10 zdjęć poddanych obróbce graficznej

od 499 zł

Fotografia reprezentacyjna firmy

od 1 999 zł

Fotografia Inwestycji i realizacji

 • jedna lokalizacja
 • 10-15 poddanych obróbce graficznej zdjęć
 • Idealna dla firm budowlanych, usługowych, producentów
 • Zdjęcia firmy z zewnątrz
 • (opcja) Pakiet 10 lokalizacji na portfolio

od 799 zł

Fotografia wnętrz

 • Fotografie wnętrz
 • Fotografie realizacji pod klucz
 • Fotografie nieruchomości
 • Idealna dla agentów nieruchomości, deweloperów, projektantów i dekoratorów wnętrz

od 499 zł

i

Fotografia dokumentacyjna / Reportażowa

od 799 zł

N

Pozostała fotografia komercyjna

 • Wykonujemy także inne rodzaje fotografii komercyjnej, również Zdjęcia niestandardowe na specjalnie potrzeby – prosimy o kontakt z nami

(cena do uzgodnienia)

Filmowanie komercyjne

profesjonalne nagrywanie przez kamerzystę wraz z montażem filmu

Zdjęcia z drona

(z powietrza)

Osobną i zdobywającą coraz większą popularność kategorię w fotografii komercyjnej są zdjęcia z powietrza, z wykorzystaniem latającego drona.

Studio A7 posiada w dyspozycji profesjonalnego i nowoczesnego drona fotograficznego na miejscu w Bydgoszczy , który umożliwia fotografię z powietrza (a także filmowanie z powietrza).

Tego typu fotografia lotnicza idealnie sprawdzi się, jeżeli chcemy pokazać w atrakcyjny sposób naszą firmę lub obiekt komercyjny.

Unikalne ujęcia z lotu ptaka na zdjęciach z drona często wywołują uczucie zachwytu i są dobrze odbierane przez potencjalnych klientów. Stanowią także świetne uzupełnienie innych rodzajów zdjęć prezentujących firmę.

Fotografia produktowa (kawa)
Fotografia za pomocą drona

Portfolio – filmy komercyjne

Uzupełnieniem naszej oferty jest filmowanie komercyjne, w skład którego wchodzi nagrywania filmów promocyjnych, reklamowych oraz wideofilmowanie produktowe. Tego typu usługa wymaga odpowiednich przygotowań oraz profesjonalnego montażu i postprodukcji. Aby właściwie określić jak wyglądać będzie współpraca i jaki jest łączny koszt produkcji danego filmu, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą klienta lub odwiedzenia naszego studia w Bydgoszczy. Omówimy wszystkie szczegóły i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.
Powyżej możecie się Państwo zapoznać z filmami komercyjnymi zrealizowanymi przez Studio A7 we współpracy z kamrzystami z Grupy 5D dla klientów biznesowych pochodzących z Bydgoszczy oraz innych miast. W ramach usługi zostało wykonane nagrywanie jedną lub kilkoma kamerami oraz montaż i obróbka materiału.

Więcej o filmowaniu komercyjnym

Sprawdź naszą ofertę
Filmowanie komercyjne