Fotografia biznesowa (komercyjna)

Profesjonalna fotografia dla biznesu w Bydgoszczy

Fotografia biznesowa – Cennik

Sesje wizerunkowe biznesowe

 • Sesja ekspressowa (opcja)
 • Dopasowana do potrzeb klienta
 • Idealna do CV, Strony WWW, social media, folderu, ulotki, reklam
 • Około 100 zdjęć, w tym 10 zdjęć poddanych obróbce graficznej

już od 499 zł

Fotografia reprezentacyjna firmy

już od 1 599 zł

Fotografia Inwestycji i realizacji

 • jedna lokalizacja
 • 10-15 poddanych obróbce graficznej zdjęć
 • Idealna dla firm budowlanych, usługowych, producentów
 • Zdjęcia firmy z zewnątrz
 • (opcja) Pakiet 10 lokalizacji na portfolio

już od 699 zł

Fotografia wnętrz

 • Fotografie wnętrz
 • Fotografie realizacji pod klucz
 • Fotografie nieruchomości
 • Idealna dla agentów nieruchomości, deweloperów, projektantów i dekoratorów wnętrz

już od 499 zł

i

Fotografia dokumentacyjna / Reportażowa

 • Zdjęcia z Budowy dróg
 • Zdjęcia z budowy obiektów
 • Zdjęcia infrastruktury
 • zdjęcia z Budowy osiedli
 • Zdjęcia nieruchomości – firm, domów, obiektów komercyjnych
 • (Opcja) Zdjęcia i filmy z powietrza wykonane Dronem

już od 599 zł

N

Pozostała fotografia komercyjna

 • Wykonujemy także inne rodzaje fotografii komercyjnej, również Zdjęcia niestandardowe na specjalnie potrzeby – prosimy o kontakt z nami

(cena do uzgodnienia)

Zdjęcia biznesowe w ofercie Studia A7

Zdjęcia firmy, jej wnętrza i budynków

Zdjęcia elewacji oraz wnętrz pozwoli potencjalnemu klientowi przyjrzeć się firmie, z którą będzie współpracował lub pozyskiwać konkretne produkty. To idealna oferta dla restauracji, hoteli, sklepów meblowych, punktów usługowych, ale również mniejszych i większych zakładów produkcyjnych, hal, fabryk i podobnych obiektów.

Dobry image (wizerunek) firmy jest niezwykle ważny dla klienta, który bardzo często decyduje się na zakup produktów lub usług kupując “oczami”. Właściwe zdjęcia gwarantują, że zaufanie klienta wzrośnie, a razem z nim chęć na potencjalny kontakt z Państwa firmą. Świetnym uzupełnieniem klasycznych zdjęć mogą być także fotografie i filmy z powietrza (z użyciem latającego drona).

Studio A7 wykonuje profesjonalne biznesowe zdjęcia wnętrz, elewacji budynków i otoczenia firmy, bazując na wieloletnim doświadczeniu przy współpracy z firmami z Bydgoszczy oraz umiejętności naszych doświadczonych fotografów. Z przyjemnością dopasowujemy się do potrzeb naszych Klientów. Nasza oferta jest elastyczna, a ceny konkurencyjne, dzięki czemu każdy może znaleźć usługę odpowiednią dla siebie.

Profesjonalne zdjęcia z wnętrz firmy, jej otoczenia, a także budynków firmowych nie tylko stają się coraz popularniejsze, zwiększając zaufanie i prestiż w oczach klientów, lecz stają się czasem koniecznością. Dostarczają świetnego materiału reklamowego do reklamy drukowanej, a także internetowej – są przecież mile widziane przez wyszukiwarkę Google, lokalną prasę czy serwisy branżowe.

Fotografia wnętrza pomieszczeń willi
Fotografia wnętrz realizowanych dla projektantów wnętrz
Fotografia pracowników

Zdjęcia kadry i pracowników

Oferujemy profesjonalne zdjęcia pracowników i kadry zarządzającej. Są to indywidualne portrety biznesowe, zdjęcia stylizowane, wykonywane podczas pracy, zdjęcia grupowe pracowników i zarządu, a także wszelkie inne, którymi zainteresowany jest nasz Klient. Odpowiednio przedstawiony wizerunek pracowników w postaci profesjonalnych zdjęć to ważny element tworzenia zaufania do firmy, a także jej przekonującej identyfikacji w oczach potencjalnych klientów.

Zdjęcia z zakładu produkcyjnego

Zdjęcia zakładu produkcyjnego (fabryki) umożliwiają klientom spojrzenie na park maszyn danej firmy i obejrzenie procesu produkcji “od kuchni”. Klienci prawie zawsze są ciekawi jak powstają produkty, które nabywają, jakich używa się do tego urządzeń oraz jak wygląda praca poszczególnych specjalistów.

Dobrze wykonane zdjęcia podczas pracy w zakładzie produkcyjnym pozwalają stworzyć ciekawą fotorelację z życia produktu. Od momentu przygotowań do wytworzenia produktu, powstawania i wykonywania kolejnych kroków produkcyjnych, aż do momentu jego opuszczenia z zakładu produkcyjnego.

Zdjęcia z zakładu produkcyjnego wykonujemy zarówno na terenie Bydgoszczy, jak i w innych miejscowościach, po uprzednim uzgodnieniu wszystkich niezbędnych szczegółów.

Fotografia zakladu produkcyjnego / fabryki / w trakcie pracyi
Fotografia pracownika w fabryce
Fotografia produktowa (kawa)
Fotografia produktowa – zdjęcie kawy

Zdjęcia produktowe

Zdjęcia produktowe to podstawowy element strony internetowej firm produkcyjnych i sprzedażowych. Właściwe i odpowiednio przygotowane zdjęcia produktowe mają kluczowy wpływ na sprzedaż usług i produktów danej firmy.

Profesjonalne zdjęcia produktów mogą bowiem znacząco podnieść wolumen sprzedaży (świadczą o tym liczne badania), a co za tym idzie – wpływy do firmy. Stanowią też świetny materiał do materiałów reklamowych, takich jak ulotki, foldery, prezentacje lub galerie umieszczane na firmowych stronach WWW.

Jeżeli jesteś zainteresowany takimi zdjęciami dla swojego biznesu, dowiedz się więcej o tym, jak wygląda fotografia produktowa we współpracy ze Studiem A7.

Zdjęcia z drona

(z powietrza)

Osobną i zdobywającą coraz większą popularność kategorię w fotografii komercyjnej są zdjęcia z powietrza, z wykorzystaniem latającego drona.

Studio A7 posiada w dyspozycji profesjonalnego i nowoczesnego drona fotograficznego na miejscu w Bydgoszczy , który umożliwia fotografię z powietrza (a także filmowanie z powietrza).

Tego typu fotografia lotnicza idealnie sprawdzi się, jeżeli chcemy pokazać w atrakcyjny sposób naszą firmę lub obiekt komercyjny.

Unikalne ujęcia z lotu ptaka na zdjęciach z drona często wywołują uczucie zachwytu i są dobrze odbierane przez potencjalnych klientów. Stanowią także świetne uzupełnienie innych rodzajów zdjęć prezentujących firmę.

Fotografia produktowa (kawa)
Fotografia za pomocą drona

Inne rodzaje zdjęć w fotografii biznesowej

Jeżeli są państwo zainteresowani innym rodzajem fotografii na potrzeby biznesowe, z pewnością będziemy w stanie Państwu pomóc. Posiadamy doświadczenie w wielu rodzajach fotografii biznesowej, zarówno z wykorzystaniem wyposażenia studia, jak bezpośrednio na miejscu u klienta.

Świadczymy także filmowanie komercyjne (w tym wideo produktowe) oraz nowoczesne formy prezentacji typu panorama 360 / wirtualny spacer lub zdjęcia 3D (produkt widziany jest z każdej strony).

Fotografia dla firm  Pakiety specjalne

Zdjęcia pracowników, siedziby, pomieszczeń, biur, maszyn produkcyjnych na potrzeby druku lub stron WWW

Własne, profesjonalne studio fotograficzne do zdjęć biznesowych

Posiadamy własne studio fotograficzne z odpowiednim wyposażeniem oświetleniowym. W swojej ofercie wykonujemy 3 podstawowe fotografie produktowe:

 • fotografie na szarym tle
 • fotografie na białym tle / neutralne (izolowane)
 • fotografie stylizowane (packshot)

Ofertę zdjęć uzupełniają także fotografie z powietrza czyli zdjęcia, jakie wykonuje specjalny dron. Może on wzlecieć na odpowiednią wysokość (do ok. 100 m)  zaprezentować budynku firmy z dowolnej strony. Dron może także uwiecznić wnętrza firmy, wlatując do zakładu produkcyjnego i prezentując park maszyn zakładu.

Filmowanie komercyjne

czyli profesjonalne nagrywanie przez kamerzystę wraz z montażem filmu
Uzupełnieniem naszej oferty jest filmowanie komercyjne, w skład którego wchodzi nagrywania filmów promocyjnych, reklamowych oraz wideofilmowanie produktowe. Tego typu usługa wymaga odpowiednich przygotowań oraz profesjonalnego montażu i postprodukcji. Aby właściwie określić jak wyglądać będzie współpraca i jaki jest łączny koszt produkcji danego filmu, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą klienta lub odwiedzenia naszego studia w Bydgoszczy. Omówimy wszystkie szczegóły i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Portfolio – filmy komercyjne

Powyżej możecie się Państwo zapoznać z filmami komercyjnymi zrealizowanymi przez Studio A7 we współpracy z kamrzystami z Grupy 5D dla klientów biznesowych pochodzących z Bydgoszczy oraz innych miast. W ramach usługi zostało wykonane nagrywanie jedną lub kilkoma kamerami oraz montaż i obróbka materiału.

Więcej o filmowaniu komercyjnym

Sprawdź naszą ofertę
Filmowanie komercyjne