Fotografia biznesowa (komercyjna)

Profesjonalna fotografia dla biznesu w Bydgoszczy

Fotografia biznesowa – Cennik

Sesje wizerunkowe biznesowe

 • Sesja ekspressowa (opcja)
 • Dopasowana do potrzeb klienta
 • Idealna do CV, Strony WWW, social media, folderu, ulotki, reklam
 • Około 100 zdjęć, w tym 10 zdjęć poddanych obróbce graficznej

już od 399 zł

Fotografia reprezentacyjna firmy

już od 1 590 zł

Fotografia portfolio i realizacji

 • jedna lokalizacja
 • 10-15 poddanych obróbce graficznej zdjęć
 • Idealna dla firm budowlanych, usługowych, producentów
 • Zdjęcia firmy z zewnątrz
 • (opcja) Pakiet 10 lokalizacji na portfolio

już od 499 zł

Fotografia wnętrz

 • Fotografie wnętrz
 • Fotografie nieruchomości
 • Idealna dla agentów nieruchomości, deweloperów, projektantów i dekoratorów wnętrz

już od 499 zł

Fotografia dokumentacyjna / Reportażowa

już od 599 zł

Pozostała fotografia komercyjna

 • Wykonujemy także inne rodzaje fotografii komercyjnej, również niestandardowe na specjalnie potrzeby – prosimy o kontakt

(cena do uzgodnienia)

Jakie zdjęcia biznesowe oferuje Studio A7?

Zdjęcia wnętrz oraz elewacji

Zdjęcia elewacji oraz wnętrz pozwoli potencjalnemu klientowi przyjrzeć się firmie, z którą będzie współpracował lub pozyskiwać konkretne produkty. To idealna oferta dla restauracji, hoteli, sklepów meblowych, punktów usługowych, ale również mniejszych i większych zakładów produkcyjnych, hal, fabryk i podobnych obiektów.

Dobry image (wizerunek) firmy jest niezwykle ważny dla klienta, który bardzo często decyduje się na zakup produktów lub usług kupując “oczami”. Właściwe zdjęcia gwarantują, że zaufanie klienta wzrośnie, a razem z nim chęć na potencjalny kontakt z Państwa firmą. Świetnym uzupełnieniem klasycznych zdjęć mogą być także fotografie i filmy z powietrza (z użyciem latającego drona).

Studio A7 wykonuje profesjonalne biznesowe zdjęcia wnętrz, elewacji budynków i otoczenia firmy, bazując na wieloletnim doświadczeniu przy współpracy z firmami z Bydgoszczy oraz umiejętności naszych doświadczonych fotografów.

Z przyjemnością dopasowujemy się do potrzeb naszych Klientów. Nasza oferta jest eslastyczna, a ceny konkurencyjne, dzięki czemu każdy może znaleźć usługę odpowiednią dla siebie.

Fotografia wnętrza pomieszczeń willi

Fotografia salonu we wnętrzu willi

Fotografia wnętrza firmy / biura

Fotografia wnętrza biura projektantów wnętrz

Zdjęcia firmy

Zdjęcia z wnętrza i otoczenia firmy stają się coraz popularniejsze, zwiększając zaufanie oraz m. in. widoczność w internecie (są mile widziane przez wyszukiwarkę Google oraz serwisy branżowe).

Umożliwiamy wykonanie zdjęć na potrzeby Państwa firmy:

 • zdjęcia elewacji i wnętrz firmy
 • zdjęcia zakładu produkcyjnego
 • portrety zarządu i pracowników firmy
 • zdjęcia pracowników przy pracy
 • zdjęcia produktowe
 • zdjęcia z powietrza (dron)

Zdjęcia z zakładu produkcyjnego

Zdjęcia zakładu produkcyjnego (fabryki) umożliwiają klientom spojrzenie na park maszyn danej firmy i obejrzenie procesu produkcji “od kuchni”. Klienci prawie zawsze są ciekawi jak powstają produkty, które nabywają, jakich używa się do tego urządzeń oraz jak wygląda praca poszczególnych specjalistów.

Dobrze wykonane zdjęcia podczas pracy w zakładzie produkcyjnym pozwalają stworzyć ciekawą fotorelację z życia produktu. Od momentu przygotowań do wytworzenia produktu, powstawania i wykonywania kolejnych kroków produkcyjnych, aż do momentu jego opuszczenia z zakładu produkcyjnego.

Zdjęcia z zakładu produkcyjnego wykonujemy zarówno na terenie Bydgoszczy, jak i w innych miejscowościach, po uprzednim uzgodnieniu wszystkich niezbędnych szczegółów.

Fotografia zakladu produkcyjnego / fabryki / w trakcie pracyi

Fotografia pracownika w fabryce

Fotografia produktowa (kawa)

Fotografia produktowa – zdjęcie kawy

Zdjęcia produktowe

Zdjęcia produktowe to podstawowy element strony internetowej firm produkcyjnych i sprzedażowych. Właściwe i odpowiednio przygotowane zdjęcia produktowe mają kluczowy wpływ na sprzedaż usług i produktów danej firmy.

Profesjonalne zdjęcia produktów mogą bowiem znacząco podnieść wolumen sprzedaży (świadczą o tym liczne badania), a co za tym idzie – wpływy do firmy. Stanowią też świetny materiał do materiałów reklamowych, takich jak ulotki, foldery, prezentacje lub galerie umieszczane na firmowych stronach WWW.

Jeżeli jesteś zainteresowany takimi zdjęciami dla swojego biznesu, dowiedz się więcej o tym, jak wygląda fotografia produktowa we współpracy ze Studiem A7.

Zdjęcia kadry / pracowników

Zdjęcia zarządu i pracowników firmy, to dzisiaj bardzo nie doceniana wizytówka firmy. Klient wchodząc na stronę internetową danej firmy ma ochotę zobaczyć pracowników firmy. Czy wejdzie na zakładkę “Kontakt”, czy na zakładkę konkretnego produktu, chciałby wiedzieć z kim będzie rozmawiać.

Zdjęcia pracowników wzbudzają zaufanie publiczne do firmy, która w oczach klienta nie jest zimnym i niedostępnym molochem, tylko organizacją ludzi.

Mogą zostać wykorzystane nie tylko na stronie firmowej, ale też sieciach społecznościowych, serwisach i portalach branżowych, wizytówkach lokalnych Google’a lub artykułach poświęconych firmie. 

Fotografia pracowników

Fotografia produktowa – zdjęcie kawy

Fotografia produktowa (kawa)

Fotografia produktowa – zdjęcie kawy

Zdjęcia z drona (z powietrza)

Osobną i zdobywającą coraz większą popularność kategorię w fotografii komercyjnej są zdjęcia z powietrza, z wykorzystaniem latającego drona.

Studio A7 posiada w dyspozycji profesjonalnego i nowoczesnego drona fotograficznego na miejscu w Bydgoszczy , który umożliwia fotografię z powietrza (a także filmowanie z powietrza).

Tego typu fotografia lotnicza idealnie sprawdzi się, jeżeli chcemy pokazać w atrakcyjny sposób naszą firmę lub obiekt komercyjny. Unikalne ujęcia z lotu ptaka na zdjęciach z drona często wywołują uczucie zachwytu i są dobrze odbierane przez potencjalnych klientów. 

Inne rodzaje zdjęć w fotografii biznesowej

Jeżeli są państwo zainteresowani innym rodzajem fotografii na potrzeby biznesowe, z pewnością będziemy w stanie Państwu pomóc. Posiadamy doświadczenie w wielu rodzajach fotografii biznesowej, zarówno z wykorzystaniem wyposażenia studia, jak bezpośrednio na miejscu u klienta.

Świadczymy także filmowanie komercyjne (w tym wideo produktowe) oraz nowoczesne formy prezentacji typu panorama 360 / wirtualny spacer lub zdjęcia 3D (produkt widziany z każdej strony).

Fotografia dla firm – Pakiety

Zdjęcia pracowników, siedziby, pomieszczeń, biur, maszyn produkcyjnych na potrzeby druku lub stron WWW

Obróbka i retusz fotografii komercyjnych

Na życzenie możemy również dokonać obróbki zdjęć wg odpowiednich wytycznych i wymagań, które Państwo potrzebują.

Fotografia pracowników firmy poddana obróbce (korekcje kolorystyczne)
Fotografia pracowników firmy poddana obróbce (filtr analogowy)
Fotografia pracowników firmy poddana obróbce (czarno-białe)

Własne, profesjonalne studio fotograficzne do zdjęć biznesowych

Posiadamy własne studio fotograficzne z odpowiednim wyposażeniem oświetleniowym. W swojej ofercie wykonujemy 3 podstawowe fotografie produktowe:

 • fotografie na szarym tle
 • fotografie na białym tle / neutralne (izolowane)
 • fotografie stylizowane (packshot)

Ofertę zdjęć uzupełniają także fotografie z powietrza czyli zdjęcia, jakie wykonuje specjalny dron. Może on wzlecieć na odpowiednią wysokość (do ok. 100 m)  zaprezentować budynku firmy z dowolnej strony. Dron może także uwiecznić wnętrza firmy, wlatując do zakładu produkcyjnego i prezentując park maszyn zakładu.

Filmowanie komercyjne dla biznesu

Wysokiej jakości usługi wideofilmowania komercyjnego i obróbki obrazu w Bydgoszczy

Uzupełnieniem naszej oferty jest filmowanie komercyjne, w skład którego wchodzi nagrywania filmów promocyjnych, reklamowych oraz wideofilmowanie produktowe. Tego typu usługa wymaga odpowiednich przygotowań oraz profesjonalnego montażu i postprodukcji. Aby właściwie określić jak wyglądać będzie współpraca i jaki jest łączny koszt produkcji danego filmu, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą klienta. Omówimy wszystkie szczegóły i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. 

Przykładowe filmy komercyjne

Powyżej możecie się Państwo zapoznać z filmami komercyjnymi zrealizowanymi przez Studio A7 we współpracy z kamrzystami z Grupy 5D dla klientów biznesowych pochodzących z Bydgoszczy oraz innych miast. W ramach usługi zostało wykonane nagrywanie jedną lub kilkoma kamerami oraz montaż i obróbka materiału.

Zbliżone usługi - fotografia produktu

Poznaja także nasze usługi profesjonalnej fotografii produktowej

Potrzebujesz fotografii produktów?

Sprawdź nasze inne usługi fotograficzne
Fotografia produktowa