Fotografia wnętrz i architektury

Nowoczesne zdjęcia wnętrz i budynków

Zdjęcia i fotografia wnętrz i architektury są idealne do zaprezentowania siedziby firmy, realizacji Państwa firmy, biur, hal, przestrzeni użytkowych, pokoi, pomieszczeń i obiektów hotelarskich i wiele innych.  Zdjęcia wykonywane są przy użyciu odpowiedniego sprzętu do robienia zdjęć architektury. Aparaty mają odpowiednią rozdzielczość nadającą się do druku wielkoformatowego.

Dodatkowo dysponujemy obiektywami szerokokątnymi, które są w stanie pokazać nawet najmniejsze pomieszczenia. Zaletą użycia obiektywów szerokokątnych jest fakt, że poprzez załamanie perspektywy optycznie zwiększają pomieszczenia. Dodatkowo użyty zostaje specjalnie dostosowany statyw, który jest w stanie wyrównać poziom perspektywy, dzięki czemu horyzont zdjęć jest zawsze prosty.

Ponadto możliwe jest wykonanie panoramy poziomej, która jeszcze lepiej zaprezentuje obiekty użytkowe. Tutaj także użyte zostają odpowiednie obiektywy, statyw oraz głowica panoramiczna, która umożliwia wykonanie zdjęć panoramicznych. Na końcu możliwe jest wykonanie wirtualnego spaceru w postaci pojedynczej panoramy 360 lub zbioru panoram.

Najważniejszym faktem jest to, że wykonujemy profesjonalne panoramy 360 (zwane też panoramami 3D), dla firm i obiektów z Bydgoszczy, Torunia, Włocławka i innych miast, które spełniają wymagania stawiane firmom przez usługi Google Maps, dzięki czemu macie Państwo gwarancję, że zostaną przyjęte przez wyszukiwarkę, a Państwa firma zostanie dodatkowo wyróżniona w wynikach wyszukiwania na tle innych działalności.

Fotografia wnętrz wykonana przez naszych fotografów

Zdjęcia wnętrz hotelu Pan Tadeusz

Fotografia wnętrza biur i firm

Realizacje wykonanae przez fotografów Studio A7

Fotografia architektury wykonana przez naszych fotografów

(w przygotowaniu)

Fotografia architektury miasta