Strona WWW dla firmy AKU-TECH z Bydgoszczy

Projekt i wykonanie strony internetowej dla firmy specjalizującej się w prawie z zakresu ochrony środowiska

Aku-Tech

Zakres: projekt graficzny, realizacja strony WWW, konfiguracja serwera, poczty, wdrożenie.

Technologie: HTML, CSS, jQuery, PHP, RWD, WordPress

Odświeżona strona internetowa

W ramach współpracy z firmą AKU-TECH Radosław Trzaska, która specjalizuje się w doradztwie z zakresu ochrony środowiska, pomiaru hałasu, analiz i raportów środowiskowych na terenie Bydgoszczy oraz okolic wykonaliśmy nowoczesną i przyjazną dla użytkowników witrynę internetową, która zastąpiła jej starszą, wieloletnią odpowiedniczkę.

Strona WWW została zbudowana została z myślą o czytelnym i atrakcyjnym graficznie przedstawieniu oferty firmy AKU-TECH, która związana jest przede wszystkim z ochroną środowiska, a więc uwzględnialiśmy kolorystykę i elementy do niej nawiązujące. Na kolejnych podstronach znalazły się wszystkie istotne informacje dotyczące działalności, oferty i historii naszego Klienta.

Sama witryna oparta jest o nowoczesny system WordPress i rozszerzające go wtyczki oraz moduły zapewniające dodatkowe funkcję i zabezpieczenia witryna. Współpraca z objęła także regularną opiekę i administrację stroną WWW oraz usługi usługi pozycjonowania i optymalizacji (SEO) zarówno na lokalne jak i ogólnopolskie frazy kluczowe związane z działalnością AKU-TECH.

Zobacz nasze inne projekty