507 392 548 (pon.-pt. 10.00-18.00) kontakt@studioa7.pl

Strona WWW dla Apartamentu Horizon w Gdyni

Projekt i wykonanie strony internetowej dla obiektu noclegowego nad morzem
Strona internetowa dla Apartamentu Horizon w Gdyni

Apartament Horizon

Zakres: projekt graficzny strony WWW, wizytówka, realizacja i wdrożenie.
Technologie: HTML, CSS, jQuery, PHP, RWD, WordPress

Responsywna strona WWW dla apartamentu w Gdyni

Apartament Horizon to urocze miejsce na spędzanie wakacji lub wypoczynku nad polskim morzem. Położona w Gdyni kwatera powstała dzięki wysiłkowi właścicieli, którzy zwyczajne mieszkanie w bloku przerobili na atrakcyjny apartament w stylu skandynawskim, będący wspaniałym miejscem noclegowym i wypoczynkowym, do którego wczasowicze będą chcieli wracać w kolejnych latach.

W ramach współpracy powstał projekt strony internetowej oraz jego realizacja. Klientom zależało, aby ich strona WWW była nowoczesna i dostosowana do urządzeń mobilnych (a więc by była to strona responsywna, wykonana w tzw. technice RWD), posiadała przejrzysty układ graficzny oraz posiadała moduł kalendarza i rezerwacji wolnego miejsca noclegowego.

System WordPress, do którego nasza firma ma duże zaufanie, okazał się świetnym rozwiązaniem dla wymogów naszych Klientów. Strona posiada odpowiednio rozbudowany panel administracyjny i sekcję blogową, na której regularnie zamieszczane są wpisy dotyczące wydarzeń i atrakcji związanym z wakacjami w Gdyni.

Warto dodać, że w ramach współpracy Studio A7 zaprojektowało również kilka koncepcji wizytówek dla Apartamentu Horizon, które trafiły następnie do druku.

Zobacz nasze inne projekty