Strona WWW dla Biznes Partner

Identyfikacja wizualna oraz projekt i wykonanie strony internetowej dla firmy księgowej z Bydgoszczy
Projekt strony WWW dla firmy księgowej Biznes Partner - Bydgoszcz

Biznes Partner

Zakres: branding / identyfikacja wizualna (logo, wizytówki, papier firmowy, rollupy, reklama w druku), projekt graficzny strony, realizacja strony WWW, wdrożenie, kampania Adwords.

Technologie: HTML, CSS, jQuery, PHP,  RWD, WordPress

Strona internetowa prezentująca ofertę biura księgowego

Biznes Partner to nowoczesne biuro rachunkowe z Bydgoszczy, założone przez doświadczoną księgowa, panią Marię. Decydując się na otwarcie działalności i prowadzenie biznesu na własny rachunek, pani Maria, nasz Klient, potrzebowała pomocy z przygotowaniem zarówno identyfikacji wizualnej dla swojej firmy (opierając się na wybranym motywie kolorystycznym), jak też stworzenie odpowiedniej strony internetowej – wizytówki, przedstawiającej w czytelny i zachęcający sposób ofertę związaną z usługami księgowymi.

Zadanie udało się zrealizować w postaci dostosowanej do różnych urządzeń witryny opartej na systemie WordPress, prostej i zawierającej najważniejsze dla potencjalnych klientów informacje. W ramach dalszej owocnej współpracy przygotowaliśmy także kampanię Adwords oraz dodatkowe materiały graficzne (wizytówki, papier firmowy, rollupy, bannery).

Zobacz nasze inne projekty