Strona WWW dla Bohema Design

Projekt i wykonanie strony internetowej dla studia stylowych mebli z Bydgoszczy
Bohema Design - stylowe meble włoskie oraz antyki z Bydgoszczy

Zakres: logo, projekt graficzny, wykonanie strony WWW, pozycjonowanie (SEO).

Technologie: HTML, CSS, jQuery, PHP, RWD, WordPress

Strona WWW dla firmy sprzedającej stylowe i unikalne meble

Bohema Design to nietypowe studio mebli z Bydgoszczy, założone przez Joannę Laskowską. Nietypowe, gdyż oferuje unikalne i niecodzienne designerskie i stylowe meble dla wymagających nabywców.

Pomysł wziął się z doświadczeń zgranej grupy projektantów wnętrz, którzy zauważyli potrzebę aranżacji z użyciem bardziej unikalnych i wyjątkowych mebli, niż te dostępne na co dzień w sklepach. Bohema Design zaczęła oferować przepięknie odrestaurowywane meble włoskie, retro, vintage, boho, meble designerskie i stylowe antyki.

Owocem współpracy było stworzenie podstaw identyfikacji wizualnej (kreacja logo w ściślej współpracy z właścicielką) oraz nowa strona WWW, która przedstawiłaby ofertę marki. Strona została wykonana przy użyciem nowych technologii, z uwzględnieniem potrzeb użytkowników mobilnych (technika responsive design) i przejrzystej warstwy wizualnej.

Dopełnieniem projektu było utworzenie prostej landing page (strony landingowej) pod nazwą „Bohema Meble”, która przekierowuje na Bohema Design, a w przyszłości może zostać przekształcona na osobną markę dla stylowych mebli.

Zobacz nasze inne projekty