Strona WWW dla firmy Astex

Wykonanie strony WWW dla producenta materiałów budowlanych
Realizacja strony WWW dla producenta materiałów budowlanych, firmy Astex - Tynki

Astex

Zakres: realizacja strony WWW (na bazie podanego, projektu graficznego), wielojęzykowość, wdrożenie.

Technologie: HTML, CSS, PHP, WordPress, WMPL

Strona WWW dla producenta tynków i materiałów budowlanych

Astex to obecnie prężnie rozwijająca się firma z Aleksandrowa Kujawskiego produkująca wysokiej jakości materiały budowlane: tynki silikonowe i akrylowe, zaprawy klejowe, systemy ociepleń, pianki i różnego rodzaju inne produkty, po które sięgają fachowcy podczas prac budowanych i remontowych.

Strona internetowa dla firmy Astex powstała na początku naszej działalności, gdy urządzenia mobilne nie były popularne, a strony tworzyło się głównie z myślą o komputerach stacjonarnych. Bazowała na gotowym projekcie graficznym, wykonanym przez zaprzyjaźnioną agencję reklamową. Naszym zadaniem było zaś odpowiednio zakodowanie projektu i przygotowanie panelu zarządzania, który oparty został na CMS WordPress.

Mimo upływu wielu lat Astex pozostał naszym klientem na usługi reklamowe (SEO / pozycjonowanie), a strona nadal spełnia swoją funkcję, choć z pewnością kwestią czasu jest przeprojektowanie jej na nowocześniejsze standardy. Ekspansja firmy Astex na rynki zagraniczne doprowadziła również do konieczności wdrożenia wielojęzykowości na stronę WWW. Zajęliśmy się tym wdrażając wtyczkę WPML i tłumaczenia na języki angielski oraz rosyjski.

Zobacz nasze inne projekty