507 392 548 (pon.-pt. 10.00-18.00) kontakt@studioa7.pl

Strona WWW dla Stolmar sp. z o.o. (wielojęzykowa)

Projekt i wykonanie firmowej strony WWW dla producenta okien i drzwi
Strona WWW dla Stolmar sp. z o.o.

Stolmar

Zakres: projekt graficzny, realizacja strony WWW, dodatkowe języki na witrynie, wdrożenie, SEO / SEM, social marketing.

Technologie: HTML, CSS, jQuery, PHP, RWD, WordPress, WPML

Nowoczesna i rozbudowana strona WWW dla producenta okien i drzwi z PCV oraz aluminium

Stolmar to prężnie rozwijająca się firma produkcyjna z branży stolarki okiennej. Produkuje nowoczesne okna PCV, drzwi wewnętrzne, systemy okienno-drzwiowe wykonane z aluminium oraz dostarcza inne produkty i usługi z branży okiennej.

Zadaniem Studia A7 było wykreowania nowoczesnej i responsywnej witryny WWW, która we właściwy sposób przedstawi oferowane produkty (okna, drzwi, klamki, rolety), a także przedstawi historię i dokonania firmy w atrakcyjny sposób. Na witrynie musiało znaleźć się więc portfolio z realizacji, otrzymane wyróżnienia i certyfikaty oraz inne elementy wpływające  korzystnie na wizerunek i zaufanie do firmy.

Z uwagi na to, że firma oprócz siedziby w Kruszynie Krajeńskim oraz oddziałach w Bydgoszczy, posiada swoich klientów również za granicą, np. w Niemczech, konieczne było także przygotowanie odpowiedniego systemu zawierającego wersje witryny ze wymaganymi językami. Dodatkowym działem, który zgodnie z założeniami miał się znaleźć finalnie na witrynie, był firmowy blog promujący i opisujący technologie i produkty okienne.

Opieka nad witryną i promocja w internecie

Po udanym wdrożeniu firmowej strony, Stolmar zlecił nam także opiekę nad nią (działania administracyjne) oraz działania reklamowe w internecie skupiające się na pozycjonowaniu / SEO, promocję w social media oraz kampanie Adwords (w tym remarketing), która to  współpraca trwa do dziś.

Zobacz nasze inne projekty