507 392 548 lub 531 111 181 kontakt@studioa7.pl

Programowanie aplikacji moblinych i aplikacji WWW w Bydgoszczy

 

 

Nowoczesne aplikacje mobilne

 

 

Zaprojektujemy dla Ciebie wymarzoną aplikację!

Ciężko wyobrazić sobie świat internetu i nowoczesnych technologii bez odpowiednich programów i aplikacji. Studio A7 zdaje sobie sprawę, że niemal w każdej branży może pojawić się potrzeba zaprojektowania i napisania kodu dla aplikacji internetowej (webowej) lub mobilnej (przy czym najczęściej używanymi są te na systemy Android i iOS).

Aplikacje internetowe (webowe) używane są każdego dnia na milionach stron. Najczęściej używanymi technologiami w zastosowaniach biznesowych są PHP oraz JavaScript (wraz z odpowiednimi bibliotekami, frameworkami itp.) Nasza oferta na aplikacja internetowe jest oparta na programowaniu właśnie w tych popularnych językach. 

Wycena aplikacji

Każda aplikacja lub skrypt jest inna, dlatego też wycena jest przygotowywana indywidualnie. Studio A7 ma w planach w niedalekiej przyszłości przygotować bardziej szczegółowa ofertą na programowanie aplikacji, natomiast obecnie prosimy o kontakt w celu przesłania Państwa wymagań i określenia wyceny danego projektu. Jeżeli istnieje taka możliwość, możecie Państwo również odwiedzić naszą siedzibę w Bydgoszczy, gdzie niezobowiązująco porozmawiamy na temat danego projektu.

 

Aplikacje internetowe / webowe (PHP, JavaScript) 

(w przygotowaniu)

 

Aplikacje mobilne dla systemu Android

  (w przygotowaniu)