Sklep internetowy Klikado

Sklep internetowy Klikado

Sklep internetowy dla Klikado

Realizacja, wdrożenie i kampania e-marketingowa sklepu WWW
Strona główna sklepu internetowego Klikado

Klikado

Zakres: branding (projekt logo), wykonanie sklepu WWW, integracje, wdrożenie, e-marketing.

Technologie: HTML, CSS, jQuery, PHP, RWD, WordPress, Woocommerce

Klikado – sklep internetowy z akcesoriami RTV

Klikado to sklep internetowy, który specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości uchwytów do telewizorów, monitorów czy projektorów, półek na sprzęt RTV oraz innych akcesoriów tego typu. E-sklep został przemyślany tak, aby zapewnić właścicielom elastyczność i prowadzenie przyszłych kampanii sprzedażowych w internecie.

Sklep Klikado został opracowany przez Studio A7 na bazie wskazówek, potrzeb i preferencji wizualnych Klienta. Z myślą o tym przedsięwzięciu zaprojektowaliśmy logo, które zostało umieszczone nie tylko na sklepie, ale też innych miejscach w sieci.

 

Integracje e-commerce ze sklepem

Zbudowany na sprawdzonym skrypcie ecommerce dla WordPressa, czyli Woocommerce (dowiedz się więcej o projektowanych przez nas sklepach WWW), sklep tworzony był od samego początku z myślą o odpowiednich, niezbędnych integracjach z różnymi platformami i aplikacjami. Wśród nich znalazły się:

  • wysyłka przy pomocy usługi Paczkomaty
  • bramka płatności Payu
  • integracja z porównywarką cen Ceneo
  • wysyłka newslettera
  • skrypty dla Google Analytics, Merchant Center i podobnych

W sklepie został wdrożony bezpieczny certyfikat SSL oraz zwrócono uwagę na kwestie bezpieczeństwa. Całośc postawiono na profesjonalnym hostingu i przygotowano konta mailowe oraz wykonano wiele innych prac technicznych. Po wdrożeniu sklepu rozpoczęto realizację kampanii produktowej Adwords, która stać się miała dopełnieniem takich platform jak Allegro czy Ceneo.

Zobacz nasze inne projekty

Strona WWW dla firmy budowlanej Jarbet

Strona WWW dla firmy budowlanej Jarbet

Strona WWW dla firmy budowlanej Jarbet

Koncepcja logo, projekt, wykonanie i rozbudowa firmowej strony internetowej
Firma budowlana Jarbet - układanie kostki brukowe - Bydgoszcz, Nakło

Zakres: logoprojekt graficzny, copywriting, realizacja strony WWW.

Technologie: HTML, CSS, JavaScript, PHP, RWD, WordPress

Responsywna strona internetowa dla firmy budowlanej

Jarbet to firma ogólnobudowlana, której filarami działalności są: układanie kostki brukowej (Nakło n/Notecią, Bydgoszcz), brukarstwo, betoniarstwo oraz budowa hal i obór. Zakład ma długoletnią tradycję, zarówno na terenie Nakła, gdzie znajduje się jego siedziba, jak też w Bydgoszczy, Torunia, Włocławka i innych miastach województwa kujawsko-pomorskiego. Jarbet jako rozwijająca się firma budowlana, ciągle rozszerzająca swój katalog uslug budowlanych, wprowadziła także ofertę na posadzki przemysłowe i ich układanie przeznaczone dla wymagających odbiorców.

Właściciel firmy, dostrzegając nowoczesne realia oraz możliwości kontaktu z klientami przez internet, potrzebował utworzenia przemyślanej i nowoczesnej strony WWW, która w sposób przejrzysty zaprezentowałaby ofertę przedsiębiorstwa, a także przemyślanej kampanii marketingowej w sieci.

W ramach współpracy wykonano firmową witrynę opartą o silnik WordPress (poczatkową miała ona charakter jednostronnej wizytówki, tzw. one-page, następnie została rozbudowana), przygotowano również kilka koncepcji logo i rozpoczętą kampanię marketingową, w skład której wchodziła początkowo reklama Adwords, a następnie klasyczne pozycjonowanie lokalne (SEO) na wybrane frazy. Oprócz wykonania samej strony internetowej, przygotowane zostały teksty w ramach usług copywritingu oraz wykonane komercyjne sesje zdjęciowe na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, przedstawiające gotowe realizacje firmy związane z pracami budowlanymi i układaniem kostki brukowej.

Zobacz nasze inne projekty

Sklep internetowy Red Cocarde

Sklep internetowy Red Cocarde

Sklep internetowy Red Cocarde

Koncepcja i wykonanie sklepu WWW
Sklep internetowy Red Cocarde - stylowe torebki i dodatki

Red Cocarde – sklep internetowy z torebkami

Zakres: projekt graficzny, realizacja sklepu WWW, integracje,  wdrożenie.

Technologie: HTML, CSS, PHP, RWD, WordPress

Przyjazny sklep internetowy dla kobiet

Red Cocarde to sklep WWW, która powstał z myślą o kobietach ceniących styl i elegancję. Oferuje wysokiej jakości torebki, szale, biżuterię oraz dodatki dla kobiet. Aby powstał, należało stworzyć kompleksowe rozwiązanie, które sprawi, że zakupy w tym sklepie WWW będą wygodne i przyjemne, a szata graficzna przyciągnie uwagę potencjalnych nabywczyń.

W ramach projektu przygotowana została szata graficzna oraz kompleksowe rozwiązanie sklepowe bazujące na systemie WordPress oraz oprogramowaniu WooCommerce, wraz z odpowiednimi wtyczkami, skryptami i integracjami (bramki płatności, moduły wysyłkowe, newsletter, lista życzeń oraz podobne udogodnienia). Współpraca przy Red Cocarde obejmowała także przygotowanie logo i kompletnej identyfikacji wizualnej, która była natychmiast wykorzystania przy takich formach reklamy jak wizytówki, ulotki czy bannery.

Zobacz nasze inne projekty