Portal wnętrzarski ZaprojektujM.pl

Portal wnętrzarski ZaprojektujM.pl

Portal internetowy ZaprojektujM.pl

Projekt i wykonanie portalu WWW umożliwiającego zamówienie usługi projektowania wnętrz

(w trakcie realizacji)

Portal z usługami projektowania wnętrz - Zaprojektuj M - slider
Portal z usługami projektowania wnętrz - Zaprojektuj M - projekt z grafiką, ikonami i tekstem
Portal z usługami projektowania wnętrz - Zaprojektuj M - drugi slider

Zaprojektuj M

Zakres: branding, logo, projekt graficzny, realizacja strony WWW, wdrożenie.

Technologie: HTML, CSS, jQuery, PHP, RWD, WordPress, Woocommerce

Nowoczesny portal oferujący zamówienie projektowania wnętrz przez internet

ZaprojektujM.pl to pierwszy tego typu portal, który umożliwia szybkie i wygodne zamówienie usług profesjonalnego projektowania aranżacji wnętrz bez wychodzenia z domu. Projekt portalu zakłada wygodę jego korzystania i komfortowe określenie potrzeb zamawiającego. Dzięki przyjaznym instrukcjom i przemyślanemu formularzowi Klient będzie mógł bez większego wysiłku wycenić, a także zamówić projekt wnętrza dla swojego mieszkania, domu lub firmy.

 

Zobacz nasze inne projekty

Portal ślubny Weddy

Portal ślubny Weddy

Portal ślubny Weddy

Portal internetowy z branży ślubnej

Weddy

Zakres: branding (logo), budowa, wdrożenie i rozwój portalu WWW

Technologie: PHP HTML, CSS, JS, RWD, SSL, WordPress

Nowoczesny portal ślubny Weddy.pl

Portal ślubny Weddy to całkowicie responsywna i atrakcyjna wizualnie witryna, która został zbudowany w oparciu o niewielki budżet. Powstał, aby ułatwić znalezienie przyszłym Nowożeńcom właściwej firmy ślubnej (sali weselnej, dj-a, fotografa, sprzedawcę sukien ślubnych itp.) oraz odpowiedzieć na najbardziej nurtujące problemy i wątpliwości związane z organizacją ceremonii i wesela.

Branding portalu

Tuż przed startem portalu zaprojektowano najważniejsze elementy identyfikacji wizualnej, w tym logo. nawiązujące do charakteru działalności.

Technologie wykonania witryny

W portalu znalazł się katalog firm oraz niewielka aplikacja dla Par, dostępna po zalogowaniu, która ułatwia prowadzenie harmonogramu i wydatków ślubnych. W portalu istnieje osobne konta dla Par Młodych oraz firm z branży ślubnej. Dodatkowo znalazły się sekcje z poradami w postaci artykułów blogowych.

Portal internetowy oparty jest o popularne języki programowania – PHP, HTML, CSS, JS i został wyposażony w bezpieczny certyfikat SSL. W ramach projektu przygotowany został i skonfigurowany także serwer, poczta oraz niezbędne zabezpieczenia i regularny backup strony.

Zobacz nasze inne projekty

Portal fotograficzny Fotika

Portal fotograficzny Fotika

Portal internetowy Fotika

Tematyczny portal WWW dla pasjonatów fotografii
Portal internetowy dla fotografów - Fotika

Fotika.pl – fotograficzne inspiracje

Zakres: realizacja portalu WWW, wdrożenie i promocja.

Technologie: HTML, CSS, jQuery, PHP, RWD, WordPress

Wortal tematyczny dla fotografów

Fotika to serwis dla pasjonatów oraz amatorów fotografii i filmu, stworzony na wzór portali dostarczających inspiracje, takich jak popularny Pinterest. Umożliwia po zalogowaniu dodawanie i komentowanie zdjęć oraz filmów, które podzielone zostały na odpowiednie kategorie tematyczne i mają możliwość przypisywania tagów czy też polubień. Portal prowadzi także rankingi dla najbardziej aktywnych użytkowników i materiałów. Jest też stopniowo udoskonalany, a w planach znalazły się nowe działy związane z recenzjami sprzętu dla fotografów oraz konkursy dla użytkowników.

Witryna jest wykonana w językach PHP, HTML5, CSS3, JavaScript oparta o responsywny layout wzorowany na układzie typu masonry z mysłą o użytkownikach mobilnych. Silnik oraz zaplecze administracyjne serwisu stanowi system zarządzania treścią WordPress oraz komercyjny motyw (szablon) dla niego przeznaczony. Portal jest darmowy i zorientowany na dalszą rozbudowę.

Zobacz nasze inne projekty