Strona WWW dla Szkoły Tańca Bohema

Strona WWW dla Szkoły Tańca Bohema

Strona WWW dla Szkoły Tańca Bohema

Projekt i wykonanie strony WWW szkoły tańca mającej swoje placówki w różnych miastach

Szkoła Tańca Bohema

Zakres: projekt graficzny, realizacja strony WWW, konfiguracja serwera, poczty, wdrożenie.

Technologie: HTML, CSS, jQuery, PHP, RWD, WordPress

Budowa całkowicie nowej strony WWW

Szkoła Tańca Bohema to ustabilizowana marka, która ma już wyrobioną reputację w regionie a w trakcie swojego wieloletniego działania zyskała wielu oddanych klientów / tancerzy. Posiada swoje placówki w kilku miastach,  takich jak: Bydgoszcz, Białe Błota, Łochowo, Pruszcz czy Szubin. Nieustannie się rozwija, przyjmując w swoje szeregi utalentowanych tancerzy i oczywiście – utalentowanych uczniów.

Szkoła Bohema dla swojego rozowju potrzebowała całkowicie nowej, firmowej strony internetowej, która będzie spełniać wymagania nowoczesnych użytkowników internetu – a więc będzie przyjazna, przejrzysta, responsywna i łatwa w nawigacji. Ważnym elementem nowej strony WWW stały się też profesjonalne zdjęcia, które tworzą wizualne wrażenia i oddają charakter zajęć tanecznych. W ramach współpracy Studio A7 zajęło się także regularną opieką / administracją strony WWW szkoły Bohema, dbając o jej prawidłowe działanie, dodawanie nowych treści i bezpieczeństwo.

Zobacz nasze inne projekty

Strona WWW dla Stolmar

Strona WWW dla Stolmar

Strona WWW dla Stolmar sp. z o.o. (wielojęzykowa)

Projekt i wykonanie firmowej strony WWW dla producenta okien i drzwi
Strona WWW dla Stolmar sp. z o.o.

Stolmar

Zakres: projekt graficzny, realizacja strony WWW, dodatkowe języki na witrynie, wdrożenie, SEO / SEM, social marketing.

Technologie: HTML, CSS, jQuery, PHP, RWD, WordPress, WPML

Nowoczesna i rozbudowana strona WWW dla producenta okien i drzwi z PCV oraz aluminium

Stolmar to prężnie rozwijająca się firma produkcyjna z branży stolarki okiennej. Produkuje nowoczesne okna PCV, drzwi wewnętrzne, systemy okienno-drzwiowe wykonane z aluminium oraz dostarcza inne produkty i usługi z branży okiennej.

Zadaniem Studia A7 było wykreowania nowoczesnej i responsywnej witryny WWW, która we właściwy sposób przedstawi oferowane produkty (okna, drzwi, klamki, rolety), a także przedstawi historię i dokonania firmy w atrakcyjny sposób. Na witrynie musiało znaleźć się więc portfolio z realizacji, otrzymane wyróżnienia i certyfikaty oraz inne elementy wpływające  korzystnie na wizerunek i zaufanie do firmy.

Z uwagi na to, że firma oprócz siedziby w Kruszynie Krajeńskim oraz oddziałach w Bydgoszczy, posiada swoich klientów również za granicą, np. w Niemczech, konieczne było także przygotowanie odpowiedniego systemu zawierającego wersje witryny ze wymaganymi językami. Dodatkowym działem, który zgodnie z założeniami miał się znaleźć finalnie na witrynie, był firmowy blog promujący i opisujący technologie i produkty okienne.

Opieka nad witryną i promocja w internecie

Po udanym wdrożeniu firmowej strony, Stolmar zlecił nam także opiekę nad nią (działania administracyjne) oraz działania reklamowe w internecie skupiające się na pozycjonowaniu / SEO, promocję w social media oraz kampanie Adwords (w tym remarketing), która to  współpraca trwa do dziś.

Zobacz nasze inne projekty

Strona WWW dla Auto Moto Spa

Strona WWW dla Auto Moto Spa

Strona WWW dla Auto Moto Spa

Koncepcja, projekt i wykonanie strony internetowej dla myjni ręcznej z Bydgoszczy
Strona WW dla Auto Moto Spa

Zakres: projekt graficzny i realizacja strony WWW

Technologie: HTML, CSS, jQuery, PHP, RWD, WordPress

Responsywna strona WWW dla firmy oferującej ręczne mycie samochodów na terenie Bydgoszczy i okolic

Auto Moto Spa to młoda, ale rozwijająca mobilna myjnia z Bydgoszczy, która specjalizuje się w profesjonalnym, ręcznym myciu samochodów wraz z dojazdem oraz kompleksowym przygotowywaniem aut na cele sprzedażowe.

Auto Moto Spa potrzebowało zaprojektowania i wykonania strony WWW, która w atrakcyjny i przystępny sposób przedstawi ofertę i atuty działalności. Dodatkowym zleceniem było wykonania biznesowej sesji zdjęciowej w trakcie pracy, dzięki którym uzyskaliśmy odpowiedni materiał zdjęciowy na potrzeby witryny.

Sama strona internetowa jest prosta i nowoczesna, wykonana została z myślą o urządzeniach mobilnych i oparta jest o system WordPress. Przewodni kolor to odcień niebieskiego, co zapewnia spójność z pozostałymi materiałami reklamowymi.

Zobacz nasze inne projekty

Strona WWW dla firmy Astex

Strona WWW dla firmy Astex

Strona WWW dla firmy Astex

Wykonanie strony WWW dla producenta materiałów budowlanych
Realizacja strony WWW dla producenta materiałów budowlanych, firmy Astex - Tynki

Astex

Zakres: realizacja strony WWW (na bazie podanego, projektu graficznego), wielojęzykowość, wdrożenie.

Technologie: HTML, CSS, PHP, WordPress, WMPL

Strona WWW dla producenta tynków i materiałów budowlanych

Astex to obecnie prężnie rozwijająca się firma z Aleksandrowa Kujawskiego produkująca wysokiej jakości materiały budowlane: tynki silikonowe i akrylowe, zaprawy klejowe, systemy ociepleń, pianki i różnego rodzaju inne produkty, po które sięgają fachowcy podczas prac budowanych i remontowych.

Strona internetowa dla firmy Astex powstała na początku naszej działalności, gdy urządzenia mobilne nie były popularne, a strony tworzyło się głównie z myślą o komputerach stacjonarnych. Bazowała na gotowym projekcie graficznym, wykonanym przez zaprzyjaźnioną agencję reklamową. Naszym zadaniem było zaś odpowiednio zakodowanie projektu i przygotowanie panelu zarządzania, który oparty został na CMS WordPress.

Mimo upływu wielu lat Astex pozostał naszym klientem na usługi reklamowe (SEO / pozycjonowanie), a strona nadal spełnia swoją funkcję, choć z pewnością kwestią czasu jest przeprojektowanie jej na nowocześniejsze standardy. Ekspansja firmy Astex na rynki zagraniczne doprowadziła również do konieczności wdrożenia wielojęzykowości na stronę WWW. Zajęliśmy się tym wdrażając wtyczkę WPML i tłumaczenia na języki angielski oraz rosyjski.

Zobacz nasze inne projekty

Strona WWW dla Biznes Partner

Strona WWW dla Biznes Partner

Strona WWW dla Biznes Partner

Identyfikacja wizualna oraz projekt i wykonanie strony internetowej dla firmy księgowej z Bydgoszczy
Projekt strony WWW dla firmy księgowej Biznes Partner - Bydgoszcz

Biznes Partner

Zakres: branding / identyfikacja wizualna (logo, wizytówki, papier firmowy, rollupy, reklama w druku), projekt graficzny strony, realizacja strony WWW, wdrożenie, kampania Adwords.

Technologie: HTML, CSS, jQuery, PHP,  RWD, WordPress

Strona internetowa prezentująca ofertę biura księgowego

Biznes Partner to nowoczesne biuro rachunkowe z Bydgoszczy, założone przez doświadczoną księgowa, panią Marię. Decydując się na otwarcie działalności i prowadzenie biznesu na własny rachunek, pani Maria, nasz Klient, potrzebowała pomocy z przygotowaniem zarówno identyfikacji wizualnej dla swojej firmy (opierając się na wybranym motywie kolorystycznym), jak też stworzenie odpowiedniej strony internetowej – wizytówki, przedstawiającej w czytelny i zachęcający sposób ofertę związaną z usługami księgowymi.

Zadanie udało się zrealizować w postaci dostosowanej do różnych urządzeń witryny opartej na systemie WordPress, prostej i zawierającej najważniejsze dla potencjalnych klientów informacje. W ramach dalszej owocnej współpracy przygotowaliśmy także kampanię Adwords oraz dodatkowe materiały graficzne (wizytówki, papier firmowy, rollupy, bannery).

Zobacz nasze inne projekty

Strona WWW dla Jagiellonika

Strona WWW dla Jagiellonika

Strona WWW dla Jagiellonika sp. z o.o.

Koncepcja, logo, projekt i wykonanie strony firmowej
Strona WWW dla biura księgowego Jagiellonika z Bydgoszczy

Biuro rachunkowe Jagiellonika

Zakres: logo, projekt graficzny, realizacja strony WWW, wdrożenie.

Technologie: HTML, CSS, jQuery, PHP, RWD, WordPress

Firmowa strona WWW dla biura rachunkowego z Bydgoszczy

Jagiellonika sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze rachunkowej małych i średnich firm z Bydgoszczy. Firma, choć działa już od wielu lat, dostrzegła potrzebę zaakcentowania swojej obecności również w internecie. Zapadła więc o decyzja o stworzeniu nowoczesnej strony WWW, podstawowej identyfikacji wizualnej (logo) i rozpoczęciu wstępnej kampanii reklamowej Adwords.

Studio A7 przygotowało responsywną stronę WWW opartą na zaufanym i sprawdzonym systemie WordPress. Zostało także przygotowane logo oraz podstawowe teksty i materiały graficzne pomocne przy prezentacji oferty i usług firmy. Wykonano blog, którego założeniem było publikowanie porad dotyczących aktualnych zmian w przepisach i tematyki poświęconej rozliczaniu się z fiskusem.

Zobacz nasze inne projekty