Strona WWW dla Auto Moto Spa

Strona WWW dla Auto Moto Spa

Strona WWW dla Auto Moto Spa

Koncepcja, projekt i wykonanie strony internetowej dla myjni ręcznej z Bydgoszczy
Strona WW dla Auto Moto Spa

Zakres: projekt graficzny i realizacja strony WWW

Technologie: HTML, CSS, jQuery, PHP, RWD, WordPress

Responsywna strona WWW dla firmy oferującej ręczne mycie samochodów na terenie Bydgoszczy i okolic

Auto Moto Spa to młoda, ale rozwijająca mobilna myjnia z Bydgoszczy, która specjalizuje się w profesjonalnym, ręcznym myciu samochodów wraz z dojazdem oraz kompleksowym przygotowywaniem aut na cele sprzedażowe.

Auto Moto Spa potrzebowało zaprojektowania i wykonania strony WWW, która w atrakcyjny i przystępny sposób przedstawi ofertę i atuty działalności. Dodatkowym zleceniem było wykonania biznesowej sesji zdjęciowej w trakcie pracy, dzięki którym uzyskaliśmy odpowiedni materiał zdjęciowy na potrzeby witryny.

Sama strona internetowa jest prosta i nowoczesna, wykonana została z myślą o urządzeniach mobilnych i oparta jest o system WordPress. Przewodni kolor to odcień niebieskiego, co zapewnia spójność z pozostałymi materiałami reklamowymi.

Zobacz nasze inne projekty

Strona WWW dla firmy Astex

Strona WWW dla firmy Astex

Strona WWW dla firmy Astex

Wykonanie strony WWW dla producenta materiałów budowlanych
Realizacja strony WWW dla producenta materiałów budowlanych, firmy Astex - Tynki

Astex

Zakres: realizacja strony WWW (na bazie podanego, projektu graficznego), wielojęzykowość, wdrożenie.

Technologie: HTML, CSS, PHP, WordPress, WMPL

Strona WWW dla producenta tynków i materiałów budowlanych

Astex to obecnie prężnie rozwijająca się firma z Aleksandrowa Kujawskiego produkująca wysokiej jakości materiały budowlane: tynki silikonowe i akrylowe, zaprawy klejowe, systemy ociepleń, pianki i różnego rodzaju inne produkty, po które sięgają fachowcy podczas prac budowanych i remontowych.

Strona internetowa dla firmy Astex powstała na początku naszej działalności, gdy urządzenia mobilne nie były popularne, a strony tworzyło się głównie z myślą o komputerach stacjonarnych. Bazowała na gotowym projekcie graficznym, wykonanym przez zaprzyjaźnioną agencję reklamową. Naszym zadaniem było zaś odpowiednio zakodowanie projektu i przygotowanie panelu zarządzania, który oparty został na CMS WordPress.

Mimo upływu wielu lat Astex pozostał naszym klientem na usługi reklamowe (SEO / pozycjonowanie), a strona nadal spełnia swoją funkcję, choć z pewnością kwestią czasu jest przeprojektowanie jej na nowocześniejsze standardy. Ekspansja firmy Astex na rynki zagraniczne doprowadziła również do konieczności wdrożenia wielojęzykowości na stronę WWW. Zajęliśmy się tym wdrażając wtyczkę WPML i tłumaczenia na języki angielski oraz rosyjski.

Zobacz nasze inne projekty

Strona WWW dla Biznes Partner

Strona WWW dla Biznes Partner

Strona WWW dla Biznes Partner

Identyfikacja wizualna oraz projekt i wykonanie strony internetowej dla firmy księgowej z Bydgoszczy
Projekt strony WWW dla firmy księgowej Biznes Partner - Bydgoszcz

Biznes Partner

Zakres: branding / identyfikacja wizualna (logo, wizytówki, papier firmowy, rollupy, reklama w druku), projekt graficzny strony, realizacja strony WWW, wdrożenie, kampania Adwords.

Technologie: HTML, CSS, jQuery, PHP,  RWD, WordPress

Strona internetowa prezentująca ofertę biura księgowego

Biznes Partner to nowoczesne biuro rachunkowe z Bydgoszczy, założone przez doświadczoną księgowa, panią Marię. Decydując się na otwarcie działalności i prowadzenie biznesu na własny rachunek, pani Maria, nasz Klient, potrzebowała pomocy z przygotowaniem zarówno identyfikacji wizualnej dla swojej firmy (opierając się na wybranym motywie kolorystycznym), jak też stworzenie odpowiedniej strony internetowej – wizytówki, przedstawiającej w czytelny i zachęcający sposób ofertę związaną z usługami księgowymi.

Zadanie udało się zrealizować w postaci dostosowanej do różnych urządzeń witryny opartej na systemie WordPress, prostej i zawierającej najważniejsze dla potencjalnych klientów informacje. W ramach dalszej owocnej współpracy przygotowaliśmy także kampanię Adwords oraz dodatkowe materiały graficzne (wizytówki, papier firmowy, rollupy, bannery).

Zobacz nasze inne projekty

Strona WWW dla Jagiellonika

Strona WWW dla Jagiellonika

Strona WWW dla Jagiellonika sp. z o.o.

Koncepcja, logo, projekt i wykonanie strony firmowej
Strona WWW dla biura księgowego Jagiellonika z Bydgoszczy

Biuro rachunkowe Jagiellonika

Zakres: logo, projekt graficzny, realizacja strony WWW, wdrożenie.

Technologie: HTML, CSS, jQuery, PHP, RWD, WordPress

Firmowa strona WWW dla biura rachunkowego z Bydgoszczy

Jagiellonika sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze rachunkowej małych i średnich firm z Bydgoszczy. Firma, choć działa już od wielu lat, dostrzegła potrzebę zaakcentowania swojej obecności również w internecie. Zapadła więc o decyzja o stworzeniu nowoczesnej strony WWW, podstawowej identyfikacji wizualnej (logo) i rozpoczęciu wstępnej kampanii reklamowej Adwords.

Studio A7 przygotowało responsywną stronę WWW opartą na zaufanym i sprawdzonym systemie WordPress. Zostało także przygotowane logo oraz podstawowe teksty i materiały graficzne pomocne przy prezentacji oferty i usług firmy. Wykonano blog, którego założeniem było publikowanie porad dotyczących aktualnych zmian w przepisach i tematyki poświęconej rozliczaniu się z fiskusem.

Zobacz nasze inne projekty

Strona WWW dla Bohema Design

Strona WWW dla Bohema Design

Strona WWW dla Bohema Design

Projekt i wykonanie strony internetowej dla studia stylowych mebli z Bydgoszczy
Bohema Design - stylowe meble włoskie oraz antyki z Bydgoszczy

Zakres: logo, projekt graficzny, wykonanie strony WWW, pozycjonowanie (SEO).

Technologie: HTML, CSS, jQuery, PHP, RWD, WordPress

Strona WWW dla firmy sprzedającej stylowe i unikalne meble

Bohema Design to nietypowe studio mebli z Bydgoszczy, założone przez Joannę Laskowską. Nietypowe, gdyż oferuje unikalne i niecodzienne designerskie i stylowe meble dla wymagających nabywców.

Pomysł wziął się z doświadczeń zgranej grupy projektantów wnętrz, którzy zauważyli potrzebę aranżacji z użyciem bardziej unikalnych i wyjątkowych mebli, niż te dostępne na co dzień w sklepach. Bohema Design zaczęła oferować przepięknie odrestaurowywane meble włoskie, retro, vintage, boho, meble designerskie i stylowe antyki.

Owocem współpracy było stworzenie podstaw identyfikacji wizualnej (kreacja logo w ściślej współpracy z właścicielką) oraz nowa strona WWW, która przedstawiłaby ofertę marki. Strona została wykonana przy użyciem nowych technologii, z uwzględnieniem potrzeb użytkowników mobilnych (technika responsive design) i przejrzystej warstwy wizualnej.

Dopełnieniem projektu było utworzenie prostej landing page (strony landingowej) pod nazwą “Bohema Meble”, która przekierowuje na Bohema Design, a w przyszłości może zostać przekształcona na osobną markę dla stylowych mebli.

Zobacz nasze inne projekty

Strona WWW dla Aku-Tech

Strona WWW dla Aku-Tech

Strona WWW dla firmy AKU-TECH z Bydgoszczy

Projekt i wykonanie strony internetowej dla firmy specjalizującej się w prawie z zakresu ochrony środowiska

Aku-Tech

Zakres: projekt graficzny, realizacja strony WWW, konfiguracja serwera, poczty, wdrożenie.

Technologie: HTML, CSS, jQuery, PHP, RWD, WordPress

Odświeżona strona internetowa

W ramach współpracy z firmą AKU-TECH Radosław Trzaska, która specjalizuje się w doradztwie z zakresu ochrony środowiska, pomiaru hałasu, analiz i raportów środowiskowych na terenie Bydgoszczy oraz okolic wykonaliśmy nowoczesną i przyjazną dla użytkowników witrynę internetową, która zastąpiła jej starszą, wieloletnią odpowiedniczkę.

Strona WWW została zbudowana została z myślą o czytelnym i atrakcyjnym graficznie przedstawieniu oferty firmy AKU-TECH, która związana jest przede wszystkim z ochroną środowiska, a więc uwzględnialiśmy kolorystykę i elementy do niej nawiązujące. Na kolejnych podstronach znalazły się wszystkie istotne informacje dotyczące działalności, oferty i historii naszego Klienta.

Sama witryna oparta jest o nowoczesny system WordPress i rozszerzające go wtyczki oraz moduły zapewniające dodatkowe funkcję i zabezpieczenia witryna. Współpraca z objęła także regularną opiekę i administrację stroną WWW oraz usługi usługi pozycjonowania i optymalizacji (SEO) zarówno na lokalne jak i ogólnopolskie frazy kluczowe związane z działalnością AKU-TECH.

Zobacz nasze inne projekty