Strona WWW dla Auto Moto Spa

Strona WWW dla Auto Moto Spa

Strona WWW dla Auto Moto Spa

Koncepcja, projekt i wykonanie strony internetowej dla myjni ręcznej z Bydgoszczy
Strona WW dla Auto Moto Spa

Zakres: projekt graficzny i realizacja strony WWW

Technologie: HTML, CSS, jQuery, PHP, RWD, WordPress

Responsywna strona WWW dla firmy oferującej ręczne mycie samochodów na terenie Bydgoszczy i okolic

Auto Moto Spa to młoda, ale rozwijająca mobilna myjnia z Bydgoszczy, która specjalizuje się w profesjonalnym, ręcznym myciu samochodów wraz z dojazdem oraz kompleksowym przygotowywaniem aut na cele sprzedażowe.

Auto Moto Spa potrzebowało zaprojektowania i wykonania strony WWW, która w atrakcyjny i przystępny sposób przedstawi ofertę i atuty działalności. Dodatkowym zleceniem było wykonania biznesowej sesji zdjęciowej w trakcie pracy, dzięki którym uzyskaliśmy odpowiedni materiał zdjęciowy na potrzeby witryny.

Sama strona internetowa jest prosta i nowoczesna, wykonana została z myślą o urządzeniach mobilnych i oparta jest o system WordPress. Przewodni kolor to odcień niebieskiego, co zapewnia spójność z pozostałymi materiałami reklamowymi.

Zobacz nasze inne projekty

Portal wnętrzarski ZaprojektujM.pl

Portal wnętrzarski ZaprojektujM.pl

Portal internetowy ZaprojektujM.pl

Projekt i wykonanie portalu WWW umożliwiającego zamówienie usługi projektowania wnętrz

(w trakcie realizacji)

Portal z usługami projektowania wnętrz - Zaprojektuj M - slider
Portal z usługami projektowania wnętrz - Zaprojektuj M - projekt z grafiką, ikonami i tekstem
Portal z usługami projektowania wnętrz - Zaprojektuj M - drugi slider

Zaprojektuj M

Zakres: branding, logo, projekt graficzny, realizacja strony WWW, wdrożenie.

Technologie: HTML, CSS, jQuery, PHP, RWD, WordPress, Woocommerce

Nowoczesny portal oferujący zamówienie projektowania wnętrz przez internet

ZaprojektujM.pl to pierwszy tego typu portal, który umożliwia szybkie i wygodne zamówienie usług profesjonalnego projektowania aranżacji wnętrz bez wychodzenia z domu. Projekt portalu zakłada wygodę jego korzystania i komfortowe określenie potrzeb zamawiającego. Dzięki przyjaznym instrukcjom i przemyślanemu formularzowi Klient będzie mógł bez większego wysiłku wycenić, a także zamówić projekt wnętrza dla swojego mieszkania, domu lub firmy.

 

Zobacz nasze inne projekty

Strona WWW dla firmy Astex

Strona WWW dla firmy Astex

Strona WWW dla firmy Astex

Wykonanie strony WWW dla producenta materiałów budowlanych
Realizacja strony WWW dla producenta materiałów budowlanych, firmy Astex - Tynki

Astex

Zakres: realizacja strony WWW (na bazie podanego, projektu graficznego), wielojęzykowość, wdrożenie.

Technologie: HTML, CSS, PHP, WordPress, WMPL

Strona WWW dla producenta tynków i materiałów budowlanych

Astex to obecnie prężnie rozwijająca się firma z Aleksandrowa Kujawskiego produkująca wysokiej jakości materiały budowlane: tynki silikonowe i akrylowe, zaprawy klejowe, systemy ociepleń, pianki i różnego rodzaju inne produkty, po które sięgają fachowcy podczas prac budowanych i remontowych.

Strona internetowa dla firmy Astex powstała na początku naszej działalności, gdy urządzenia mobilne nie były popularne, a strony tworzyło się głównie z myślą o komputerach stacjonarnych. Bazowała na gotowym projekcie graficznym, wykonanym przez zaprzyjaźnioną agencję reklamową. Naszym zadaniem było zaś odpowiednio zakodowanie projektu i przygotowanie panelu zarządzania, który oparty został na CMS WordPress.

Mimo upływu wielu lat Astex pozostał naszym klientem na usługi reklamowe (SEO / pozycjonowanie), a strona nadal spełnia swoją funkcję, choć z pewnością kwestią czasu jest przeprojektowanie jej na nowocześniejsze standardy. Ekspansja firmy Astex na rynki zagraniczne doprowadziła również do konieczności wdrożenia wielojęzykowości na stronę WWW. Zajęliśmy się tym wdrażając wtyczkę WPML i tłumaczenia na języki angielski oraz rosyjski.

Zobacz nasze inne projekty

Strona WWW dla Biznes Partner

Strona WWW dla Biznes Partner

Strona WWW dla Biznes Partner

Identyfikacja wizualna oraz projekt i wykonanie strony internetowej dla firmy księgowej z Bydgoszczy
Projekt strony WWW dla firmy księgowej Biznes Partner - Bydgoszcz

Biznes Partner

Zakres: branding / identyfikacja wizualna (logo, wizytówki, papier firmowy, rollupy, reklama w druku), projekt graficzny strony, realizacja strony WWW, wdrożenie, kampania Adwords.

Technologie: HTML, CSS, jQuery, PHP,  RWD, WordPress

Strona internetowa prezentująca ofertę biura księgowego

Biznes Partner to nowoczesne biuro rachunkowe z Bydgoszczy, założone przez doświadczoną księgowa, panią Marię. Decydując się na otwarcie działalności i prowadzenie biznesu na własny rachunek, pani Maria, nasz Klient, potrzebowała pomocy z przygotowaniem zarówno identyfikacji wizualnej dla swojej firmy (opierając się na wybranym motywie kolorystycznym), jak też stworzenie odpowiedniej strony internetowej – wizytówki, przedstawiającej w czytelny i zachęcający sposób ofertę związaną z usługami księgowymi.

Zadanie udało się zrealizować w postaci dostosowanej do różnych urządzeń witryny opartej na systemie WordPress, prostej i zawierającej najważniejsze dla potencjalnych klientów informacje. W ramach dalszej owocnej współpracy przygotowaliśmy także kampanię Adwords oraz dodatkowe materiały graficzne (wizytówki, papier firmowy, rollupy, bannery).

Zobacz nasze inne projekty

Portal ślubny Weddy

Portal ślubny Weddy

Portal ślubny Weddy

Portal internetowy z branży ślubnej

Weddy

Zakres: branding (logo), budowa, wdrożenie i rozwój portalu WWW

Technologie: PHP HTML, CSS, JS, RWD, SSL, WordPress

Nowoczesny portal ślubny Weddy.pl

Portal ślubny Weddy to całkowicie responsywna i atrakcyjna wizualnie witryna, która został zbudowany w oparciu o niewielki budżet. Powstał, aby ułatwić znalezienie przyszłym Nowożeńcom właściwej firmy ślubnej (sali weselnej, dj-a, fotografa, sprzedawcę sukien ślubnych itp.) oraz odpowiedzieć na najbardziej nurtujące problemy i wątpliwości związane z organizacją ceremonii i wesela.

Branding portalu

Tuż przed startem portalu zaprojektowano najważniejsze elementy identyfikacji wizualnej, w tym logo. nawiązujące do charakteru działalności.

Technologie wykonania witryny

W portalu znalazł się katalog firm oraz niewielka aplikacja dla Par, dostępna po zalogowaniu, która ułatwia prowadzenie harmonogramu i wydatków ślubnych. W portalu istnieje osobne konta dla Par Młodych oraz firm z branży ślubnej. Dodatkowo znalazły się sekcje z poradami w postaci artykułów blogowych.

Portal internetowy oparty jest o popularne języki programowania – PHP, HTML, CSS, JS i został wyposażony w bezpieczny certyfikat SSL. W ramach projektu przygotowany został i skonfigurowany także serwer, poczta oraz niezbędne zabezpieczenia i regularny backup strony.

Zobacz nasze inne projekty

Sklep internetowy Klikado

Sklep internetowy Klikado

Sklep internetowy dla Klikado

Realizacja, wdrożenie i kampania e-marketingowa sklepu WWW
Strona główna sklepu internetowego Klikado

Klikado

Zakres: branding (projekt logo), wykonanie sklepu WWW, integracje, wdrożenie, e-marketing.

Technologie: HTML, CSS, jQuery, PHP, RWD, WordPress, Woocommerce

Klikado – sklep internetowy z akcesoriami RTV

Klikado to sklep internetowy, który specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości uchwytów do telewizorów, monitorów czy projektorów, półek na sprzęt RTV oraz innych akcesoriów tego typu. E-sklep został przemyślany tak, aby zapewnić właścicielom elastyczność i prowadzenie przyszłych kampanii sprzedażowych w internecie.

Sklep Klikado został opracowany przez Studio A7 na bazie wskazówek, potrzeb i preferencji wizualnych Klienta. Z myślą o tym przedsięwzięciu zaprojektowaliśmy logo, które zostało umieszczone nie tylko na sklepie, ale też innych miejscach w sieci.

 

Integracje e-commerce ze sklepem

Zbudowany na sprawdzonym skrypcie ecommerce dla WordPressa, czyli Woocommerce (dowiedz się więcej o projektowanych przez nas sklepach WWW), sklep tworzony był od samego początku z myślą o odpowiednich, niezbędnych integracjach z różnymi platformami i aplikacjami. Wśród nich znalazły się:

  • wysyłka przy pomocy usługi Paczkomaty
  • bramka płatności Payu
  • integracja z porównywarką cen Ceneo
  • wysyłka newslettera
  • skrypty dla Google Analytics, Merchant Center i podobnych

W sklepie został wdrożony bezpieczny certyfikat SSL oraz zwrócono uwagę na kwestie bezpieczeństwa. Całośc postawiono na profesjonalnym hostingu i przygotowano konta mailowe oraz wykonano wiele innych prac technicznych. Po wdrożeniu sklepu rozpoczęto realizację kampanii produktowej Adwords, która stać się miała dopełnieniem takich platform jak Allegro czy Ceneo.

Zobacz nasze inne projekty