Strony WWW

Projektowanie stron WWW | Bydgoszcz

Strony WWW dla firm

Błyskawicznie zmieniający się świat i rozwój technologii internetowych stawia przed właścicielami firm nie lada wyzwanie. Nowoczesna, atrakcyjna wizualnie i przyjazna dla użytkownika strona WWW to nie wyróżnik, ale konieczność. To także podstawa skutecznej promocji w internecie (jeżli zajdzie konieczność pozycjonowania / SEO lub kampanii Adwords). Zespół Studia A7 doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego wychodzimy na przeciw oczekiwaniom właścicieli firm w Bydgoszczy (oraz poza nią!) oferując kompleksowo zaprojektowane, przemyślane, atrakcyjne graficznie, elastyczne i rozbudowane strony internetowe dopasowane do różnych urządzeń mobilnych, jednym słowem – witryny WWW na miarę naszych czasów.

Czym wyrózniają się strony internetwe tworzone przez Studio A7?

Strony internetowe tworzone przez Studio A7 mają kilka charakterystycznych cech, które zwiększają korzyści dla Twojej firmy. Dodatkowo, w ramach tworzenia strony WWW zawsze proponujemy naszym Klientom wykonanie profesjonalnych zdjęćfilmów dla produktów i usług oraz przygotowanie tekstów na stronę przez doświadczonych copywriterów. Zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą.

Dopasowane

tworzone w oparciu o zrozumienie biznesu Klienta i jego zróżnicowanych potrzeb

)

Elastyczne

są elastyczne, a przez to gotowe na konieczność rozwoju w przyszłości o nowe funkcje

Łatwe w użytkowaniu

dzięki tworzeniu z dbałością o interfejs użytkownika są łatwe i przyjemne w użytkowaniu

U

Zoptymalizowane (SEO)

są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek – SEO (pozycjonowania),

Responsywne

responsywne (w tzw. technice RWD, a więc dostosowane do urządzeń mobilnych)

Oparte o WordPress

wygodny i najpopularniejszy panel administracyjny na świecie – oparty o technologię WordPress.

Strony WWW oparte o WordPress

Strony bazujące na najlepszym na świecie systemie CMS

Dlaczego wybraliśmy system zarządzania treścią WordPress ?

Bazując na wieloletnim doświadczeniu wybraliśmy stabilny, sprawdzony i szybko rozwijający się system zarządzania treścią (CMS) na stronie firmowej. Jest to znany na całym świecie system WordPress i stanowi on zaplecza tworzonych przez nas stron internetowych. Posiada ogromne możliwości i niespotykaną w innych systemach CMS (takich jak np. Joomla czy Drupal) wygodę obsługi dla użytkownika i znakomity panel administracyjny dla naszych Klientów.

Prostota, wygoda, zaufanie

Niektórzy nasi Klienci twierdzą nwet, że jest tak prosty jak Word, choć to oczywiście spore uproszczenie. Wybraliśmy system WordPress jako silnik naszych witryn biznesowych, ponieważ głęboko wierzymy w jego możliwości i mamy do niego zaufanie.

Elastyczność i możliwości rozbudowy

Dzięki doświadczeniu znany też jego mocne oraz słabe strony (tych pierwszych jest zdecydowanie więcej!) i jesteśmy w stanie szybko uporać się z problemami, które mogą wyniknąć. WordPress to także świetnie zoptymalizowany system do tworzenia różnych integracji oraz uzyskiwania wysokich wyników w wyszukiwarkach internetowych.

 

Strony WWW oparte na WordPress
Audyt UX
Responsywne strony WWW - Studio A7 Bydgoszcz

Dlaczego responsywność, czyli dostosowanie firmowej strony internetowej do smartfonów i tabletów, jest taka ważna?

Z miesiąca na miesiąc coraz więcej osób zarówno w Polsce jak i na świecie korzysta z telefonu komórkowego lub innego mobilnego urządzenia. Udział urządzeń mobilnych, a głównie smartfonów stał się tak duży, że tylko kwestią czasu jest, aż staną się one bardziej popularne i częściej wykorzystywane do aktywności w internecie niż klasyczne komputery lub laptopy. Wiedzą o tym największe korporacje i firmy ma świecie, jak np. Google, Facebook czy Microsoft, kładą szczególny nacisk na dostosowanie wyświetlanych treści i materiałów pod mniejsze urządzenia. To trend, którego nie można zlekceważyć, jeżeli zależy nam na ruchu i satysfkacji użytkownika. Warto też dodać, że dostosowanie strony WWW do wymagań urządzeń mobilnych wpływa rówież na pozycję w wyszukiwarce i jest elementem działań pozycjononujących (SEO/SEM).

Aktualizacje na stronie firmowej

WordPress oferuje wiele możliwości związanych z edycją tekstów, dodawaniem zdjęć, grafiki, filmów oraz różnego rodzaju treści i plików na stronę internetową. Jest przy tym wygodny oraz przyjazny dla użytkownika i wymaga tylko minimum wiedzy ze strony osoby, która go obsługuje. Standardowo po wykonaniu firmowej strony WWW przeprowadzamy krótkie szkolenia z jego obsługi, aby upewnić się, że nasz Klient sobie poradzi.

Aktualizacja algorytmu

Jeżeli jednak wolisz zlecić wszelkie prace związane ze stroną nam i niczym się nie przejmować, nie ma problemu. Zapraszamy do naszej usługi administracji stronami WWW i opieki nad nimi – w ramach comiesięcznej współpracy Ty wydajesz polecenia, a my je wykonujemy, zajmujące się w całości obsługą Twojej strony i wprowadzaniem niezbędnych zmian.

Zamów stronę WWW już dziś!

Dbając o Państwa wygodę i oszczędność czasu przygotowaliśmy nasze pakiety na standardowe firmowe strony WWW, które obejmują najważniejsze elementy i potrzeby związane z utworzeniem nowoczesnej, profesjonalnej i responsywnej strony WWW. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy wykonali stronę niestandardową, która zostanie wyceniona dla Państwa indywidualnie – w tym celu zapraszamy do kontaktu z nami

Po rozpoczęciu współpracy Klient zobowiązuje się dostarczyć wszystkie niezbędne materiały i teksty do produkcji strony WWW.

Wolisz rozliczenie w abonamencie? Profesjonalna strona WWW już od 349 zł miesięcznie!

Nowość!

Zupełnie nowy model rozliczeń, który pozwala skalować koszty bez dużej inwestycji na samym początku.

Wszystkie ceny brutto, umowa na min. 12 miesięcy. 

Strona WWW + administracja + pozycjonowanie (3 w 1)! 

Już od 799 zł miesięcznie!

Nowość! Wszystko czego potrzebujesz w ramach jednej usługi. Profesjonalnie i kompleksowo. Z domeną, serwerem i aktualizacjami. Zupełnie nowy model rozliczeń, który pozwala skalować koszty bez dużej inwestycji na samym początku.

Wszystkie ceny brutto, umowa na min. 12 miesięcy.