Strony WWW dla firm

Projektowanie stron WWW dla firm w Bydgoszczy

Strony firmowe

Nowoczesne i responsywne strony WWW dla firm z Bydgoszczy

Nowoczesne strony WWW

Błyskawicznie zmieniający się świat i rozwój technologii internetowych stawia przed właścicielami firm nie lada wyzwanie. Nowoczesna, atrakcyjna wizualnie i przyjazna dla użytkownika strona WWW to nie wyróżnik, ale konieczność.

Zespół Studia A7 doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego wychodzimy na przeciw oczekiwaniom właścicieli firm w Bydgoszczy (oraz poza nią!) oferując kompleksowo zaprojektowane, przemyślane, atrakcyjne graficznie, elastyczne i rozbudowane strony internetowe dopasowane do różnych urządzeń mobilnych, jednym słowem – witryny WWW na miarę naszych czasów.

Czym wyrózniają się strony tworzone przez Studio A7?

Strony internetowe tworzone przez Studio A7 mają kilka charakterystycznych cech:

 • są tworzone w oparciu o zrozumienie biznesu Klienta,
 • są łatwe i przyjemne w użytkowaniu (z dbałością o interfejs użytkownika oraz łatwość nawigacji),
 • responsywne (wykonane w technologiach RWD, a więc dostosowane do urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety),
 • są elastyczne i gotowe na konieczność rozwoju w przyszłości,
 • są zoptymalizowane pod kątem SEO (pozycjonowania),
 • posiadają wygodny i najpopularniejszy panel administracyjny na świecie – oparty o technologię WordPress.

W ramach tworzenia strony zawsze proponujemy naszym Klientom wykonanie profesjonalnych zdjęć i filmów dla produktów i usług oraz przygotowanie tekstów na stronę przez doświadczonych copywriterów.

Dlaczego responsywność, czyli dostosowanie firmowej strony internetowej

do smartfonów i tabletów, jest taka ważna?

Responsywne strony WWW - Studio A7 Bydgoszcz

Z miesiąca na miesiąc coraz więcej osób zarówno w Polsce jak i na świecie korzysta z telefonu komórkowego lub innego mobilnego urządzenia. Udział urządzeń mobilnych, a głównie smartfonów stał się tak duży, że tylko kwestią czasu jest, aż staną się one bardziej popularne i częściej wykorzystywane do aktywności w internecie niż klasyczne komputery lub laptopy.

Wiedzą o tym największe korporacje i firmy ma świecie, jak np. Google, Facebook czy Microsoft, kładą szczególny nacisk na dostosowanie wyświetlanych treści i materiałów pod mniejsze urządzenia. To trend, którego nie można zlekceważyć, jeżeli zależy nam na ruchu i satysfkacji użytkownika. Warto też dodać, że dostosowanie strony WWW do wymagań urządzeń mobilnych wpływa rówież na pozycję w wyszukiwarce i jest elementem działań pozycjononujących (SEO/SEM).

Cennik stron WWW

Dbając o Państwa wygodę i oszczędność czasu przygotowaliśmy nasze pakiety na firmowe strony WWW, które obejmują najważniejsze elementy i potrzeby związane z utworzeniem nowoczesnej i profesjonalnej strony WWW.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy wykonali stronę niestandardową, która zostanie wyceniona dla Państwa indywidualnie – w tym celu zapraszamy do umówienia się na spotkanie w naszej siedzibie w Bydgoszczy, przy ul. Unii Lubelskiej 12A.

Wizytówka WWW

1299/ zł
 • Przejrzysta i nowoczesna szata graficzna
 • Slider, podstawowe moduły i dodatki
 • Dostowanie do urządzeń mobilnych
 • Intuicyjny panel administracyjny (WordPress)
 • Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO)
 • Szybkie ładowanie strony
 • Konfiguracja domeny i hostingu
 • Konfiguracja do 3 firmowych kont pocztowych
 • Pomoc przy wdrożeniu witryny

Strony oparte o CMS WordPress

Strony bazujące na najlepszym na świecie systemie CMS

Dlaczego wybraliśmy system zarządzania WordPress ?

 

Bazując na wieloletnim doświadczeniu wybraliśmy stabilny, sprawdzony i szybko rozwijający się system zarządzania treścią (CMS) na stronie firmowej. Jest to znany na całym świecie system WordPress i stanowi on zaplecza tworzonych przez nas stron. Posiada ogromne możliwości i niespotykaną w innych systemach (takich jak np. Joomla czy Drupal) wygodę obsługi dla użytkownika i znakomity panel administracyjny dla naszych Klientów.

Niektórzy nasi Klienci twierdzą nwet, że jest tak prosty jak Word, choć to oczywiście spore uproszczenie. Wybraliśmy system WordPress jako silnik naszych witryn biznesowych, ponieważ głeboko wierzemy w jego możliwości i mamy do niego zaufanie.

Dzięki doświadczeniu znany też jego mocne oraz słabe strony (tych pierwszych jest zdecydowanie więcej!) i jesteśmy w stanie szybko uporać się z problemami, które mogą wyniknąć. WordPress to także świetnie zoptymalizowany system do tworzenia różnych integracji oraz uzyskiwania wysokich wyników w wyszukiwarkach internetowych.

Aktualizacje na stronie firmowej

WordPress oferuje wiele możliwości związanych z edycją tekstów, dodawaniem zdjęć, grafiki, filmów oraz różnego rodzaju treści i plików na stronę internetową. Jest przy tym wygodny oraz przyjazny dla użytkownika i wymaga tylko minimum wiedzy ze strony osoby, która go obsługuje. Standardowo po wykonaniu strony WWW przeprowadzamy krótkie szkolenia z jego obsługi, aby upewnić się, że nasz Klient sobie poradzi.

Jeżeli jednak wolisz zlecić wszelkie prace związane ze stroną nam i niczym się nie przejmować, nie ma problemu. Zapraszamy do naszej usługi administracji stronami WWW – w ramach comiesięcznej współpracy Ty wydajesz polecenia, a my je wykonujemy, zajmujące się w całości obsługą Twojej strony.