507 392 548 lub 531 111 181 kontakt@studioa7.pl

Zespół Studio A7

Dawid Ziółkowski, założyciel Studia A7

Dawid Ziółkowski

CEO, front-end developer, specjalista SEO/SEM

Od zawsze zafascynowany nowymi technologiami i możliwościami, jakie oferuje Internet. Założyciel agencji kreatywnej Studio A7 w Bydgoszczy, przedsiębiorca, posiada wieloletnie doświadczenie w branży e-marketingu i usług cyfrowych. Z jednej strony pełen pasji grafik komputerowy, z drugiej – programista od strony front-endu, twórca serwisów i portali WWW, praktyk pozycjonowania SEO/SEM i kampanii Adwords.

Pasjonat systemów serwerowych Linux, domen, hostingu chmur obliczeniowych oraz technologii używanych przez Google, który czasami zmuszony jest występować w roli internetowej “złotej rączki”.

Przywiązuje uwagę do estetyki w projektowaniu graficznym i tworzeniu interfejsów, niezależnie od ich przeznaczenia i stara się kompleksowo i praktycznie podchodzić do potrzeb Klientów. Odważnie podejmuje wyzwania związane z nowymi projektami i realizacjami i nadzoruje pracę całego zespołu Studia A7.

 • Grafika, projektowanie stron WWW, webdesign i UI 80% 80%
 • HTML, CSS, jQuery 90% 90%
 • Pozycjonownaie/SEO/SEM 92% 92%
 • Google Ads 85% 85%
 • Domeny, serwery, konfiguracje 80% 80%
Karolina Kałyszewska - specjalista ds. brandu, PR i e-marketingu

Karolina Szpręglewska

Specjalista ds. brandu, PR i e-marketingu

Osoba odpowiedzialna za organizację w firmie, kontakty z Klientami, prezentowanie produktów i usług dla firm i przedsiębiorstw, ale również Klientów indywidualnych. Pracuje w zakresie wizerunku studia na rynku lokalnym i krajowym. Specjalista PR, w kompetencji którego leży: utrzymywanie stałych relacji z Klientami, planowanie działań z zakresu media relations, sterowanie informacją wewnątrz pracy studia oraz pełnienie zadań reprezentacyjnych, wizerunkowych na zewnątrz.

Specjalistka marketingu internetowego, social media, która skutecznie wdraża w życie wcześniej opracowaną strategię komunikacji z odbiorcą. Bez przerwy pracuje nad udoskonalaniem przekazu analizując trendy oraz wdrażając nowe narzędzia dla uzyskania coraz lepszych efektów reklamy, budując jednocześnie żywy dialog z grupą konsumencką Klienta. To również współczesny Employer Branding poznający historię marki, jej miejsce i obszar działania, łącznie profilem działalności, dzięki czemu pomaga w opiece nad kreowaniem właściwego obrazu firmy, nie tylko w internecie.

Karolina zajmuje się także przygotowywaniem kampanii nastawionych na poprawę oraz ukierunkowanie wizerunku w sieciach wyszukiwania oraz społecznościach, tworząc unikalną i oddziałującą na odbiorcę treść na stronach www wykorzystując wszelkie atrybuty oraz przewagę konkurencyjną firmy. Autorka opracowań wielu ofert w branżach takich jak: hotelarstwo, gastronomia, fotografia, filmowanie, produkcja specjalistyczna, projektowanie wnętrz, meblarstwo oraz wiele innych.

 • Budowa marki, branding 85% 85%
 • PR, content marketing / e-marketing 90% 90%
 • Social Media 78% 78%
 • SEO/SEM/Adwords 80% 80%
Adam Olszewski - specjalista HR w Studio A7 w Bydgoszczy

Adam Olszewski

Specjalista HR, prawnik, koordynator

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, stypendysta Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Z wykształcenia prawnik i historyk, czynny aplikant związany z branżą prawniczą. Zaangażowany w tematykę praw autorskich, ochrony własności intelektualnej jak również zagadnień ochrony prawnej dotyczącej sklepów internetowych i ich polityki bezpieczeństwa. Wiedzę teoretyczną przekłada na praktykę od 2013r. aktywnie uczestnicząc w seminariach Wyższych Szkół Bydgoskich wykładając zagadnienia zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, prawa i ochrony własności intelektualnej.

Z branżą HR i marketingiem związany od wczesnych lat studiów współtworząc projekty Galerii Miejskich w Bydgoszczy oraz tworząc i realizując strategie marketingowe dla różnych organizacji. Pod patronatem byłego Ministra Spraw Zagranicznych Radosława Sikorskiego w Europejskie Fundacji Wspierania Innowacji i Przedsiębiorczości zdobywał doświadczenia z zakresu HR w projekcie „Moje pierwsze praktyki” nadzorując i koordynując zespół ponad 20 osób kampanii crowfundingowej Indiegogo oraz prowadząc międzynarodową kampanię podróżniczą.

W zespole Studia A7 pełni stoi na straży poprawności aktów prawnych, regulaminów e-sklepów, stron www, analizy klauzul niedozwolonych jak również umów w sesjach z modelkami. Wykorzystując swoje doświadczenie nadzoruje płynność i przebieg zadań oraz projektów w zespole Studia A7.

 • HR 85% 85%
 • Prawo autorskie i ochrona własności intelektualnej 90% 90%
 • Social media 80% 80%
 • PR 70% 70%

Szybka realizacja

Wiemy jaką wartość ma czas. Dlatego staramy się wykonać zlecenie możliwie najszybciej, oczywiście biorąc pod uwagę ograniczenia technologii (np. w przypadku druku) oraz zdrowy rozsądek. W przypadku zleceń bardzo pilnych, nadajemy im specjalny priorytet.

Kreatywność

Kreatywność rodzi się z pasji i chęci tworzenia. Po prostu lubimy naszą pracę oraz to, co robimy każdego dnia, dzięki temu mając nowe pomysły i z przyjemnością patrząc na powstawanie nowych projektów, które pomagają naszym Klientom odnosić sukces i jesteśmy z nich dumni.

Nowoczesne technologie

Chyba nikomu nie trzeba uzmysławiać, jak szybko zmienia się świat wokół nas. To co kiedyś było niewyobrażalne, dziś jest obowiązującym standardem. Rozumiemy to i zawsze staramy się wykorzystywać nowoczesne (ale jednocześnie dopracowane) rozwiązania.

Pełne wsparcie klienta

To dobre relacje z Klientem budują wartość firmy. Właściwa obsługa i komunikacja to rzeczy podstawowe, których ma prawo wymagać Klient. Wierzymy, że właściwe wsparcie Klienta podczas współpracy to wyróżnienie i jednocześnie odpowiedzialność, których nie można pominąć.

Ostatnio na blogu firmowym

Dowiedz się, co ciekawe dzieje się w Studio A7

Skontaktuj się z nami już dziś!

Powiedz nam, czego teraz potrzebujesz, a my zaproponujemy Ci odpowiednie rozwiązanie.