507 392 548 lub 531 111 181 kontakt@studioa7.pl

Zespół Studio A7

Dawid Ziółkowski, założyciel Studia A7

Dawid Ziółkowski

CEO, front-end developer, specjalista SEO/SEM

Od zawsze zafascynowany nowymi technologiami i możliwościami, jakie oferuje Internet. Założyciel agencji kreatywnej Studio A7 w Bydgoszczy, przedsiębiorca, posiada wieloletnie doświadczenie w branży e-marketingu i usług cyfrowych. Z jednej strony pełen pasji grafik komputerowy, z drugiej – programista od strony front-endu, twórca serwisów i portali WWW, praktyk pozycjonowania SEO/SEM i kampanii Google Ads.

Pasjonat systemów serwerowych Linux, domen, hostingu chmur obliczeniowych oraz technologii używanych przez Google, który czasami zmuszony jest występować w roli internetowej „złotej rączki”.

Przywiązuje uwagę do estetyki w projektowaniu graficznym i tworzeniu interfejsów, niezależnie od ich przeznaczenia i stara się kompleksowo i praktycznie podchodzić do potrzeb Klientów. Odważnie podejmuje wyzwania związane z nowymi projektami i realizacjami i nadzoruje pracę całego zespołu Studia A7.

 • Grafika, projektowanie stron WWW, webdesign i UI 80% 80%
 • HTML, CSS, jQuery 90% 90%
 • Pozycjonownaie/SEO/SEM 95% 95%
 • Google Ads 85% 85%
 • Domeny, serwery, konfiguracje 85% 85%
Karolina Kałyszewska - specjalista ds. brandu, PR i e-marketingu

Karolina Szpręglewska

Specjalista ds. brandu, PR i e-marketingu

Osoba odpowiedzialna za organizację w firmie, kontakty z Klientami, prezentowanie produktów i usług dla firm i przedsiębiorstw, ale również Klientów indywidualnych. Pracuje w zakresie wizerunku studia na rynku lokalnym i krajowym. Specjalista PR, w kompetencji którego leży: utrzymywanie stałych relacji z Klientami, planowanie działań z zakresu media relations, sterowanie informacją wewnątrz pracy studia oraz pełnienie zadań reprezentacyjnych, wizerunkowych na zewnątrz.

Specjalistka marketingu internetowego, social media, która skutecznie wdraża w życie wcześniej opracowaną strategię komunikacji z odbiorcą. Bez przerwy pracuje nad udoskonalaniem przekazu analizując trendy oraz wdrażając nowe narzędzia dla uzyskania coraz lepszych efektów reklamy, budując jednocześnie żywy dialog z grupą konsumencką Klienta. To również współczesny Employer Branding poznający historię marki, jej miejsce i obszar działania, łącznie profilem działalności, dzięki czemu pomaga w opiece nad kreowaniem właściwego obrazu firmy, nie tylko w internecie.

Karolina zajmuje się także przygotowywaniem kampanii nastawionych na poprawę oraz ukierunkowanie wizerunku w sieciach wyszukiwania oraz społecznościach, tworząc unikalną i oddziałującą na odbiorcę treść na stronach www wykorzystując wszelkie atrybuty oraz przewagę konkurencyjną firmy. Autorka opracowań wielu ofert w branżach takich jak: hotelarstwo, gastronomia, fotografia, filmowanie, produkcja specjalistyczna, projektowanie wnętrz, meblarstwo oraz wiele innych.

 • Budowa marki, branding 85% 85%
 • PR, content marketing / e-marketing 90% 90%
 • Social Media 80% 80%
 • SEO/SEM/Adwords 75% 75%
Adam Olszewski - specjalista HR w Studio A7 w Bydgoszczy

Adam Olszewski

Specjalista HR, prawnik, koordynator

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, stypendysta Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Z wykształcenia prawnik i historyk, czynny aplikant związany z branżą prawniczą. Zaangażowany w tematykę praw autorskich, ochrony własności intelektualnej jak również zagadnień ochrony prawnej dotyczącej sklepów internetowych i ich polityki bezpieczeństwa. Wiedzę teoretyczną przekłada na praktykę od 2013r. aktywnie uczestnicząc w seminariach Wyższych Szkół Bydgoskich wykładając zagadnienia zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, prawa i ochrony własności intelektualnej.

Z branżą HR i marketingiem związany od wczesnych lat studiów współtworząc projekty Galerii Miejskich w Bydgoszczy oraz tworząc i realizując strategie marketingowe dla różnych organizacji. Pod patronatem byłego Ministra Spraw Zagranicznych Radosława Sikorskiego w Europejskie Fundacji Wspierania Innowacji i Przedsiębiorczości zdobywał doświadczenia z zakresu HR w projekcie „Moje pierwsze praktyki” nadzorując i koordynując zespół ponad 20 osób kampanii crowfundingowej Indiegogo oraz prowadząc międzynarodową kampanię podróżniczą.

W zespole Studia A7 pełni stoi na straży poprawności aktów prawnych, regulaminów e-sklepów, stron www, analizy klauzul niedozwolonych jak również umów w sesjach z modelkami. Wykorzystując swoje doświadczenie nadzoruje płynność i przebieg zadań oraz projektów w zespole Studia A7.

 • HR 85% 85%
 • Prawo autorskie i ochrona własności intelektualnej 90% 90%
 • Social media 80% 80%
 • PR 70% 70%

Szybka realizacja

Wiemy jaką wartość ma czas. Dlatego staramy się wykonać zlecenie możliwie najszybciej, oczywiście biorąc pod uwagę ograniczenia technologii (np. w przypadku druku) oraz zdrowy rozsądek. W przypadku zleceń bardzo pilnych, nadajemy im specjalny priorytet.

Kreatywność

Kreatywność rodzi się z pasji i chęci tworzenia. Po prostu lubimy naszą pracę oraz to, co robimy każdego dnia, dzięki temu mając nowe pomysły i z przyjemnością patrząc na powstawanie nowych projektów, które pomagają naszym Klientom odnosić sukces i jesteśmy z nich dumni.

Nowoczesne technologie

Chyba nikomu nie trzeba uzmysławiać, jak szybko zmienia się świat wokół nas. To co kiedyś było niewyobrażalne, dziś jest obowiązującym standardem. Rozumiemy to i zawsze staramy się wykorzystywać nowoczesne (ale jednocześnie dopracowane) rozwiązania.

Pełne wsparcie klienta

To dobre relacje z Klientem budują wartość firmy. Właściwa obsługa i komunikacja to rzeczy podstawowe, których ma prawo wymagać Klient. Wierzymy, że właściwe wsparcie Klienta podczas współpracy to wyróżnienie i jednocześnie odpowiedzialność, których nie można pominąć.

Ostatnio na blogu firmowym

Dowiedz się, co ciekawe dzieje się w Studio A7

ROI

ROI

ROI - ang. return on investment - jest to wskaźnik rentowności, który określa zwrot z inwestycji. ROI informuje przedsiębiorców czy założony projekt jest opłacalny i czy warto w niego inwestować. Wskaźnik ROI mierzy również efektywność działania firmy niezależnie od...

Robots txt

Robots txt

Robots txt - jest to plik, znajdujący się na stronie ułatwiający robotom wyszukiwarki jej indeksowanie. Stosowanie pliku robots.txt jest bardzo ważnym elementem optymalizacji strony oraz procesu pozycjonowania.  Plik robots.txt informuje roboty wyszukiwarki, na którą...

Robot wyszukiwarki internetowej

Robot wyszukiwarki internetowej

Robot wyszukiwarki internetowej -  nazywany również Googlebot, bot, pająk, robot Google - jest to program komputerowy, bez którego system Google nie działałaby prawidłowo. Robot wyszukiwarki internetowej pełni bardzo ważną funkcję i odpowiada za pozycjonowanie stron...

Skontaktuj się z nami już dziś!

Powiedz nam, czego teraz potrzebujesz, a my zaproponujemy Ci odpowiednie rozwiązanie.