507 392 548 (pon.-pt. 10.00-18.00) kontakt@studioa7.pl

Zespół Studio A7

Dawid Ziółkowski, założyciel Studia A7

Dawid Ziółkowski

CEO, front-end developer, specjalista SEO/SEM

Od zawsze zafascynowany nowymi technologiami i możliwościami, jakie oferuje Internet. Założyciel agencji kreatywnej Studio A7 w Bydgoszczy, przedsiębiorca, posiada wieloletnie doświadczenie w branży e-marketingu i usług cyfrowych. Z jednej strony pełen pasji grafik komputerowy, z drugiej – programista od strony front-endu, twórca serwisów i portali WWW, praktyk pozycjonowania SEO/SEM i kampanii Google Ads.

Pasjonat systemów serwerowych Linux, domen, hostingu chmur obliczeniowych oraz technologii używanych przez Google, który czasami zmuszony jest występować w roli internetowej „złotej rączki”.

Przywiązuje uwagę do estetyki w projektowaniu graficznym i tworzeniu interfejsów, niezależnie od ich przeznaczenia i stara się kompleksowo i praktycznie podchodzić do potrzeb Klientów. Odważnie podejmuje wyzwania związane z nowymi projektami i realizacjami i nadzoruje pracę całego zespołu Studia A7.

  • Grafika, projektowanie stron WWW, webdesign i UI 80% 80%
  • HTML, CSS, jQuery 90% 90%
  • Pozycjonownaie/SEO/SEM 95% 95%
  • Google Ads 85% 85%
  • Domeny, serwery, konfiguracje 85% 85%
Karolina Kałyszewska - specjalista ds. brandu, PR i e-marketingu

Karolina Szpręglewska

Specjalista ds. brandu, PR i e-marketingu

Osoba odpowiedzialna za organizację w firmie, kontakty z Klientami, prezentowanie produktów i usług dla firm i przedsiębiorstw, ale również Klientów indywidualnych. Pracuje w zakresie wizerunku studia na rynku lokalnym i krajowym. Specjalista PR, w kompetencji którego leży: utrzymywanie stałych relacji z Klientami, planowanie działań z zakresu media relations, sterowanie informacją wewnątrz pracy studia oraz pełnienie zadań reprezentacyjnych, wizerunkowych na zewnątrz.

Specjalistka marketingu internetowego, social media, która skutecznie wdraża w życie wcześniej opracowaną strategię komunikacji z odbiorcą. Bez przerwy pracuje nad udoskonalaniem przekazu analizując trendy oraz wdrażając nowe narzędzia dla uzyskania coraz lepszych efektów reklamy, budując jednocześnie żywy dialog z grupą konsumencką Klienta. To również współczesny Employer Branding poznający historię marki, jej miejsce i obszar działania, łącznie profilem działalności, dzięki czemu pomaga w opiece nad kreowaniem właściwego obrazu firmy, nie tylko w internecie.

Karolina zajmuje się także przygotowywaniem kampanii nastawionych na poprawę oraz ukierunkowanie wizerunku w sieciach wyszukiwania oraz społecznościach, tworząc unikalną i oddziałującą na odbiorcę treść na stronach www wykorzystując wszelkie atrybuty oraz przewagę konkurencyjną firmy. Autorka opracowań wielu ofert w branżach takich jak: hotelarstwo, gastronomia, fotografia, filmowanie, produkcja specjalistyczna, projektowanie wnętrz, meblarstwo oraz wiele innych.

  • Budowa marki, branding 85% 85%
  • PR, content marketing / e-marketing 90% 90%
  • Social Media 80% 80%
  • SEO/SEM/Adwords 75% 75%

Szybka realizacja

Wiemy jaką wartość ma czas. Dlatego staramy się wykonać zlecenie możliwie najszybciej, oczywiście biorąc pod uwagę ograniczenia technologii (np. w przypadku druku) oraz zdrowy rozsądek. W przypadku zleceń bardzo pilnych, nadajemy im specjalny priorytet.

Kreatywność

Kreatywność rodzi się z pasji i chęci tworzenia. Po prostu lubimy naszą pracę oraz to, co robimy każdego dnia, dzięki temu mając nowe pomysły i z przyjemnością patrząc na powstawanie nowych projektów, które pomagają naszym Klientom odnosić sukces i jesteśmy z nich dumni.

Nowoczesne technologie

Chyba nikomu nie trzeba uzmysławiać, jak szybko zmienia się świat wokół nas. To co kiedyś było niewyobrażalne, dziś jest obowiązującym standardem. Rozumiemy to i zawsze staramy się wykorzystywać nowoczesne (ale jednocześnie dopracowane) rozwiązania.

Pełne wsparcie klienta

To dobre relacje z Klientem budują wartość firmy. Właściwa obsługa i komunikacja to rzeczy podstawowe, których ma prawo wymagać Klient. Wierzymy, że właściwe wsparcie Klienta podczas współpracy to wyróżnienie i jednocześnie odpowiedzialność, których nie można pominąć.

Ostatnio na blogu firmowym

Dowiedz się, co ciekawe dzieje się w Studio A7

Dane strukturalne

Dane strukturalne

Dane strukturalne - są to znaczniki na stronie internetowej, które pozwalają zrozumieć Googlebot'owi rodzaj i sens prezentowanej treści. Dane strukturalne występują w postaci kodu HTML. Przykład zastosowania danych strukturalnych Wpisany na stronie ciąg znaków dzięki...

Remarketingowe listy adresów e-mail

Remarketingowe listy adresów e-mail

Remarketingowe listy adresów e-mail - Remarketing List for Search Ads - jest to rodzaj ustawienia remarketingu w Google Ads. Reklamy są wyświetlane z listy e-mail, na której są zapisani użytkownicy, którzy zalogowali się w przeglądarce Google, YouTube lub Gmail-u....

Pozycjoner

Pozycjoner

Pozycjoner - czyli specjalista SEO, osoba zajmująca się pozycjonowaniem stron internetowych. Dobry pozycjoner jest na bieżąco z aktualnościami wprowadzanymi przez Google, które wprowadza do pozycjonowanych stron www. Pozycjonerzy dążą do tego, aby pozycjonowane przez...

Skontaktuj się z nami już dziś!

Powiedz nam, czego teraz potrzebujesz, a my zaproponujemy Ci odpowiednie rozwiązanie.