507 392 548 (pon.-pt. 10.00-18.00) kontakt@studioa7.pl

W kwestii domen zaufaj ekspertom

Znajdź swoją wymarzoną domenę i utrzymuj ją bezpiecznie u nas

W naszej ofercie znajduje się bardzo duża ilość domen, które mogą Państwo zarejestrować. Na specjalnie życzenie zarejestrujemy dla Państwa domenę nawet o bardzo egzotycznej końcówce, taką jak np. .cc lub .portfolio.  Nasza oferta przeznaczona jest przede wszystkim dla klientów z Polski.

Większość klientów pochodzących z Polski najczęściej decydują się na domenę .pl lub .com. Pozostałe popularne końcówki domen znajdziecie Państwo poniżej w naszym cenniku. Jeżeli nie wiecie, na który typ domeny się zdecydować zajrzyjcie poniżej do sekcji Która końcówka domeny jest najlepsza?

Duży wybór

Wybierz spośród ogromnej ilości możliwości, od najbardziej popularnej końcówki .pl po egzotyczne .xyz

Obsługa techniczna

Zadbamy o wszystkie sprawy techniczne. Ustawimy rekordy DNS i skonfigurujemy połączenie z serwerem.

Pomoc przy transferze

Utrzymywałeś domenę w innej firmie? Potrzebujesz pomocy przy przeniesieniu? Zajmiemy się technicznymi kwestiami transferu.

Cennik domen

Ile zapłacę za domenę?
Rozszerzenie domenyCena za pierwszy rok (brutto)Cena odnowienia (brutto)
.pl29 zł99 zł / rok
Funkcjonalna (.com.pl, .net.pl, …)29 zł79 zł / rok
Regionalna (.waw.pl, .wroclaw.pl, …)29 zł59 zł / rok
IDN .pl (polskie znaki)29 zł99 zł / rok
.com29 zł99 zł / rok
.net29 zł99 zł / rok
.org29 zł99 zł / rok
.info29 zł99 zł / rok
.biz29 zł99 zł / rok
.eu29 zł99 zł / rok
.us29 zł99 zł / rok
.co29 zł169 zł / rok
.tv29 zł249 zł / rok

Wszystkie podane ceny są cenami brutto.

Uwaga: Na życzenie rejestrujemy również inne końcówki domen. W tym celu prosimy o kontakt.

Jak dobrze wybrać domenę?

Jaka domena będzie najlepsza?

Która nazwa będzie dla mnie najlepsza?

To oczywiście nieco podchwytliwe pytanie, na które najczęściej nie ma dobrej odpowiedzi. Z uwagi na szybki rozwój rynku usług internetowych dobre nazwy (domeny) są już najczęściej zajęte. Warto jednak poszukać swojej nazwy firmy spośród popularnych końcówek, a w przypadku świeżo zakładanej firmy lub start upu, wymyślenie unikalnej, niespotykanej wcześniej nazwy niesie dużo zalet.Wśród nich znajduje się również dostępność domeny i nazwy na popularnych serwisach, takich jak np. Facebook, Twitter, Gmail, dzięki czemu unikniemy wielu innych sytuacji i frustracji z powodu zablokowanych nazw.

Która końcówka domeny jest najlepsza?

„Jak końcówka jest najlepsza lub najbardziej prestiżowa?” To pytanie często pojawia się podczas etapu rejestracji domeny dla swojej firmy lub przedsięwzięcia. Na rynku polskim bez wątpienia dominuje końcówka .pl, zaś na świecie liczy się .com, a tuż za nią końcówki .net oraz .org (ten ostatni zwłaszcza w przypadku organizacji niekomercyjnych). Jednakże niedawne zmiany i udostępnienie bardzo dużej ilości nowych końcówek spowodowały, że popularność zdobywają nieznane wcześniej domeny, kojarzące się z daną specyfiką działalności, np. .io dla branży IT lub .photo dla osób zajmujących się fotografią.

Czy oferujecie wsparcie przy ustawieniach domen, delegacji na hosting i podobnych rzeczach?

Tak, oczywiście. Jesteśmy tutaj po to, aby pomagać naszym klientem. Jedną z podstawowych korzyści współpracy z nami jest to, że zadbamy o wszystkie niezbędne aspekty techniczne związane z utrzymaniem i konfiguracją domen, w tym również odpowiednim przekierowywaniem na serwer, edycją strefy DNS, czy przypomnieniem o terminach wygasania domeny. Jeżeli dokunają państwo cesji domeny, również doradzimy w jaki sposób ją przeprowadzić.

Oprócz obsługi domen, świadczymy także usługi związane z wysokiej jakości hostingiem oraz zarządzaniem serwerami, w tym klasycznych hostingiem współdzielonym (shared hosting) i serwerami wirtualnymi (VPS). Nie muszą się więc Państwo martwić jeżeli nie macie jeszcze odpowiedniego hostingu. Zapraszamy do przyjrzenia się naszej ofercie hostingowego lub skontaktowania się z nami, jeżli macie jakiekolwiek pytania.