Studio A7 - agencja SEO/SEM/SXO/AI
kreatywna-agencja-reklamowa-studio-a7-bydgoszcz

„Ludzka kreatywność jest największym zasobem.” - Richard Florida

Wiarygodność

Po trzecie jakość i solidność. Dla nas się ona liczy i jesteśmy pewni, że dla Ciebie też. Staramy się dać z siebie wszystko i choć nasze terminy są napięte, pracować tak, aby dostarczyć Tobie gotowe usługi w jak najszybszym terminie. Nie zawsze jest to możliwe, ale jeśli nie uda nam się zrobić czegoś w wymaganym przez Ciebie czasu, wcześniej o tym poinformujemy. Jeżeli pojawi się problem związany z usługą lub produktem, również nie pozostawimy Cię sami i będziemy dążyć do jego rozwiązania. Działamy już długo w biznesie i wiemy, że wiarygodny partner jest bardzo ważny. Słowem, jeśli nie jesteś pewny, czy coś możemy zrobić, warto abyś zapytał – możesz się bardzo mile rozczarować :) Przykład? Zadbamy zarejestrowanie i utrzymanie Twojej domeny oraz niezawodnego hostingu czy też stworzymy nowe logo dla Twojej firmy. Jeśli potrzebujesz biznesowych zdjęć dla swojej firmy, u nas znajdziesz także profesjonalne zdjęcie produktowe czy też biznesowe filmowanie.

Kompleksowość

Wiemy, że posiadasz swoją firmę, swoje potrzeby i nie masz ochoty tracić czasu szukając kolejnego wykonawcę bez żadnej gwarancji, że będziesz zadowolony. Dlatego też znani jesteśmy z tego, że realizujemy szeroki wachlarz usług (związanych m.in. z drukiem, tworzeniem i rozwojem stron WWW, e-marketingiem, a także fotografią i filmowaniem komercyjnym) i poszerzamy naszą ofertę dla Twojej wygody, a nasi Klienci i Partnerzy wracają do nas po kolejną i kolejną usługę reklamową, wiedząc, że będą zadowoleni.

Nowoczesne usługi

Świat się rozwija. Nowe technologie i możliwości jakie te technologie stwarzają, prowadzą do powstania zupełnie nowych usług. Nie stoimy więc w miejscu (jesteśmy wręcz technologicznymi zapaleńcami) i starannie przygotowujemy nowe usługi, aby nasi Klienci mogli z nich skorzystać jak najszybciej. W naszej ofercie strony WWW oraz sklepy internetowe są oparte o nowoczesne platformy, które świetnie sprawdzają się na w dobie automatyzacji, wygody i świecie urządzeniach mobilnych. Wprowadzamy nowe usługi i produkty, modyfikuje istniejące, staramy się znajdować rozwiązania i odpowiedzi na potrzeby Klientów.

Otwartość i elastyczność

Po czwarte, otwartość i elastyczność w działaniu. Nieustannie się rozwijamy i słuchamy kierowanych do nas sugestii. Inwestujemy w ludzi, sprzęt, oprogramowanie i poszerzanie wiedzy z naszej branży (koniecznie zajrzyj na naszą Marketopedię pełną ciekawych i pożytecznych informacji pochodzących z szeroko pojętego świata reklamy i usług internetowych). Jeżeli nie jesteśmy w stanie w danym momencie sami czegoś zrealizować, często polecamy naszych zaufanych partnerów, abyś ostatecznie mógł osiągnąć cel i znaleźć odpowiedniego wykonawca dla swojej koncepcji lub formy reklamowej.

Nieśmiałe początki

Wiedziony pasją do nowoczesnych technologii, Internetu i pięknych projektów graficznych, Dawid zakłada jednoosobową działalność gospodarczą, która stanie się zalążkiem przyszłej agencji reklamowej.

2011
Strony WWW, pozycjonowanie i marketing w sieci

Kreatywna agencja interaktywna

Spośród kilku biznesów, przedsięwzięć i pomysłów rodzi się pomysł na nową markę Studio A7 - agencji wyspecjalizowanej w tworzeniu profesjonalnych stron WWW, pozycjonowaniu, kampaniach Google i marketingu internetowym.

2012 - 2020
astronaut in white suit in grayscale photography

Studio A7 sp. z o.o.

Zespół się rozwija, podobnie ilość klientów i partnerów. Studio A7 staje się niezależną spółką z o.o. z odrębnym kapitałem, wniesionym doświadczeniem i dużym zapleczem rynkowym.

2021
SEO

Nowe usługi i klienci

Nasza oferta jest teraz dużo bardziej dopasowana do realnych potrzeb naszych docelowych klientów. Zmieniamy się i dopracowujemy wszystkie kluczowe elementy współpracy z naszymi klientami.

2022
Agencja interaktywna Studio A7 - Pozycjonowanie stron WWW, Google Ads

Rebranding

Rebranding i nowa, wygodniejsza, bardziej przejrzysta strona internetowa z opcjami zamawiania usług, aby nasi klienci mogli łatwiej i szybciej rozpoczynać z nami współpracę.

2022

Co przyniesie przyszłość?

Tego nie wiemy, ale wiemy, że będzie nieustannie podążać za nowymi sposobami i możliwościami, aby dostarczać najlepsze usługi dla naszych klientów!

2023 ... →

Zdecydowanie godna polecenia!

Zdecydowanie godna polecenia! Kreatywne podejście do sprawy i duże doświadczenie w wielu branżach. Przy tworzeniu strony internetowej nie tylko zrealizowali moje plany, ale podeszli elastycznie do tematu, doradzili wiele oryginalnych i ciekawych rozwiązań. Efekt przekroczył najśmielsze oczekiwania i robi duże wrażenie! Pozostałe usługi marketingowe na bardzo wysokim, profesjonalnym poziomie. Udana współpraca, oby tak dalej!

Rafał Przybyszewski

Kancelaria Adwokacka Rafał Przybyszewski

Jestem zadowolony z usług Studia A7.

Miła obsługa, wszystko przebiegało jak należy. Myślę, że skorzystam jeszcze niejednokrotnie ;) Polecam!

Patryk Waszkiewicz

Foto Waszka, fotograf

Nic dodać nic ująć. Warto z Nimi współpracować.

Od dłuższego czasu zajmują się obsługą naszej firmy i jestem przekonany, że jeszcze długo tak pozostanie. Polecam tę agencję reklamową z czystym sumieniem”

Michał Urbaniak

Art and Show

Zdecydowanie polecam Studio A7.

Profesjonalne doradztwo i analiza SEO, strona wykonana szybko i sprawnie. Obsługa posprzedażowa na najwyższym poziomie. Dostałem więcej, niż się spodziewałem!

(prośba o anonimowość)

Klient

Gorąco polecam !!!

Ze Studiem A7 współpracujemy na stałe na różnych płaszczyznach ich działalności. Usługi wykonywane są profesjonalnie, szybko i sprawnie, a wszelkie niejasności załatwiamy od ręki .

Joanna Laskowska

JLT Design, biuro projektowania wnętrz

Polecam z pełną odpowiedzialnością

Zleciłem wykonanie strony internetowej i jestem bardzo zadowolony z efektu. Spodobał mi się pierwszy projekt, a co dla mnie najważniejsze: jest w pełni edytowalna. Poziom obsługi jest wyśmienity. Nie spotkałem się do tej pory z firmą, która z takim zaangażowaniem podchodzi do zleconego jej projektu (...)

Piotr Mróz

KAHI

Profesjonalna i wszechstronna agencja reklamowa.

Wszystkie zlecenia realizowane są z dużym zaangażowaniem, solidnie i na czas. W wielu przypadkach otrzymałam więcej niż się spodziewałam. Polecam wszystkim Studio A7!

Maria Klisz

Biznes Partner, Bydgoszcz
Karolina Szpręglewska

Karolina Szpręglewska

Specjalista ds. obsługi Klienta biznesowego

Kreatywność

Kreatywność rodzi się z pasji i chęci tworzenia. Po prostu lubimy naszą pracę oraz to, co robimy każdego dnia. Mając nowe pomysły i z przyjemnością patrząc na to jak powstają nowe, interesujące projekty, które pomagają naszym Klientom odnosić sukces.

Technologia

Chyba nikomu nie trzeba uzmysławiać, jak szybko zmienia się świat wokół nas. To co kiedyś było niewyobrażalne, dziś jest obowiązującym standardem. Rozumiemy to i zawsze staramy się wykorzystywać nowoczesne (ale jednocześnie dopracowane) rozwiązania.

Szybka realizacja

Wiemy jaką wartość ma czas. Dlatego staramy się wykonać zlecenie możliwie najszybciej, oczywiście biorąc pod uwagę ograniczenia technologii (np. w przypadku druku) oraz zdrowy rozsądek. W przypadku zleceń bardzo pilnych, nadajemy im specjalny priorytet.

Wsparcie klienta

To dobre relacje z Klientem budują wartość firmy. Właściwa obsługa i komunikacja to rzeczy podstawowe, których ma prawo wymagać Klient. Wierzymy, że właściwe wsparcie Klienta podczas współpracy to wyróżnienie i jednocześnie odpowiedzialność, których nie można pominąć.

Dawid Ziółkowski

Dawid Ziółkowski

CEO, front-end developer, specjalista SEO/SEM

Projektowanie stron WWW, webdesign
Pozycjonownaie/SEO/SEM
Kampanie Google Ads
Zarządzanie projektami

Karolina Szpręglewska

Szef działu marketingu, Specjalista ds. brandu, PR i e-marketingu

Budowa marki, branding
PR, content marketing / e-marketing
Social Media
Zarzadzanie ludźmi