Studio A7 - agencja SEO/SEM/SXO/AI
5/5
1.

Rozpoczęcie współpracy

Spotykamy się (na żywo lub online), aby ustalić koncepcję strony, jej wszystkie szczegóły i przeprowadzić wycenę. Po wpłacie 50% zaliczki przystępujemy do pracy. Możecie Państwo zadać wszystkie nurtujące pytania dotyczące współpracy.

2.

Przesłanie kompletu materiałów

Zaczynamy od ustalenia nazwy domeny, czyli nazwy, pod którą działać będzie nasza strona internetowa (jeśli jeszcze jej nie ma). Następnie przesyłacie Państwo posiadane grafiki, teksty, logo i inne elementy na stronę. Ważne, aby wysłać komplet materiałów.

3.

Poprawki i oddanie strony

Przystępujemy do tworzenia witryny. W trakcie prac, które są dla Państwa widoczne na serwerze testowym, na poszczególnych etapach – możecie przesłać swoje uwagi i propozycje zmian. Po akceptacji i opłaceniu pozostałej należnej kwoty przekazujemy dane dostępowe.

Pomysły, koncepcje, burza mózgów
Projektowanie logo to ważny element brandingu
Domena w sieci
Jak wybrać frazy kluczowe w SEO
1.

Wpłata 50%

Rozpoczynamy współpracę i wysyłamy fakturę na 50% kwoty za wykonanie strony WWW. Po jej opłaceniu przystępujemy do wykonania strony -> OPŁATA FAKTURY, 1 z 2.

2.

Wybranie layoutu (szablonu)

Spośród trzech propozycji wybierasz layout, który Ci odpowiada. Na jego bazie będziemy tworzyć poszczególne elementy i moduły -> AKCEPTACJA KLIENTA.

3.

Uruchomienie serwera testowego

Uruchamiamy serwer testowy WordPress z unikalnym adresem, na którym będzie można podejrzeć prowadzone przez nas prace nad stroną, na żywo -> MONITORING POSTĘPU PRAC NA BIEŻĄCO.

4.

Dostarczenie kompletu materiałów

Potrzebujemy kompletu materiałów, aby przejść do następnego kroku. Są to wszystkie zdjęcia, teksty, grafiki, logo i inne rzeczy, które mają znaleźć się na Twojej stronie WWW -> PRZEKAZANIE MATERIAŁÓW DO NASZEGO SYSTEMU.

5.

Wykonanie strony głównej (Homepage)

Strona główna to bardzo ważny element - stanowi bazę dla kolejnych podstron - podstrony muszą być z nią spójne. Wykonujemy stronę główną bazując na dostarczonych materiałach. Zobaczysz jak strona wygląda z Twoimi materiałami. Jak wyglądają poszczególne moduły, typografia (fonty), kolory, elementy graficzne itp. Na tym etapie możesz nanieść swoje poprawki odnośnie wyglądu modułów, bazowej kolorystyki, fontów. Potem będzie to możliwe, ale za dopłatą -> AKCEPTACJA KLIENTA.

6.

Wykonanie podstron

Wykonujemy podstrony bazując na stronie głównej, jej elementach, fontach, kolorystyce, tak aby cała strona była spójna. Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie materiały. Dostajesz do akceptacji poszczególne podstrony -> AKCEPTACJA KLIENTA.

7.

Przygotowanie układu mobilnego

Gdy wszystkie podstrony są zaakceptowane, wykonujemy prace optymalizacyjne i dostosowanie do urządzeń mobilnych, aby układ i elementy strony WWW dobrze wyświetlały się na tabletach i smartfonach -> AKCEPTACJA KLIENTA.

8.

Wpłata pozostałych 50%

Na tym etapie strona jest już niemal ukończona. Wysyłamy fakturę na pozostałe 50% umówionej wcześniej kwoty. Po jej opłaceniu uruchomiamy stronę na właściwych serwerze oraz domenie -> OPŁATA FAKTURY, 2 z 2.

9.

Uruchomienie strony

Uruchamiamy stronę na właściwym serwerze i Twojej domenie. Podpinamy zewnętrzne usługi, jeśli jest taka konieczność (np. API dla map, operatorzy płatności, skrypty statystyk, certyfikat SSL, zewnętrzne usługi itd.). Przekazujemy dane dostępowe do strony -> FINALIZACJA WSPÓŁPRACY.

bottom view of glass building