5/5

Masz z nami kontakt na żywo

Często słyszmy od naszych Klientów, że poprzednia duża, „renomowana” firma  SEO traktowała ich „hurtowo”. Nikt się nimi nie interesował, firma nie miała czasu na rozmowę. Chyba, że dopiero, gdy sprawy szły tak źle, że następowała nagłe „ożywienie” i nerwowe działania, które jak można przewidzieć, niewiele już dawały.

U nas jest inaczej. W przeciwieństwie do korporacji i dużych firm, które idą na ilość, nie jesteś traktowany jak cyferka w Excelu menedżera, który dba przede wszystkim o to, by umowa była przedłużana, a klient płacił terminowo fakury. My mamy dla Ciebie czas, żeby porozmawiać o tym co dla Ciebie ważne. Widzimy Twój biznes, Twoje cele i wiemy, że dążymy do wspólnego sukcesu. Razem.

Efekty pozycjonowania, nie obietnice

Osiągamy efekty, bo jesteśmy skupieni na efekcie. W przeciwieństwie do dużych firm konkurencyjnych, nie zatrudniamy kilku specjalistów i za to kilkudziesięciu (tele)marketerów, obiecujących niesamowite korzyści po podpisaniu umowy. U nas proporcje są inne. Podstawę stanowią specjaliści, osoby ambitne i posiadające ogromną, praktyczną wiedzę. Marketing robimy dzięki naszym umiejętnościom.

Jesteśmy w branży SEO i SEM od lat, pracowaliśmy i pracujemy z łatwymi i trudnymi kampaniami, osiągnęliśmy znaczące sukcesy, nauczyliśmy się, co działa, a co nie. Śledzimy zmiany w algorytmach Google na co dzień, na bieżąco. Znamy mity SEO i powiemy Ci wprost co warto zrobić, co jest opcjonalne, a co będzie stratą czasu. Wszystko po to, abyś Ty, jako nasz klient miał dostęp do najnowszej wiedzy i najskuteczniejszych metod w pozycjonowaniu. 

Pomiary Wyników niezależnym oprogramowaniem

Jesteśmy transparetni. Pomiary wyników wykonujemy za pomocą zewnetrznych, niezależnych aplikacji, a nie swojego autorskiego oprogramowania, którego źródła danych są bliżej nieokreślone i efektownych paneli, które prezentują jeszcze efektowniejsze wykresy, jednakże oprócz wykresów brakuje Tobie… efektów.

Naszym wspólnym celem jest, żeby Twoja witryna była na jak najwyższej pozycji w Google, a na stronę wchodziło coraz więcej klientów. Czy ważniejszy jest dla Ciebie piekny wykres z parametrami bez znaczenia, czy to, że czujesz jak z Twojej strony kontaktuje się coraz więcej nowyc klientów? A jeśli nie jesteś jeszcze przekonany, odeziwj się do nas i zadaj pytania.  Zobacz co zrobilismy do tej pory – damy Ci wgląd do dotychczasowej pracy i sukcesów.

SEO

Dla lokalnych firm

Pozycjonowanie lokalne, idealne dla lokalnego biznesu - kawiarnia w Poznaniu, serwis samochodowy w Bydgoszczy, lub projektant wnętrz w Warszawie.

Pozycjonowanie map

W pakiecie zajmiemy się pozycjonowaniem Twojej wizytówki na mapach Google i obsługą profilu Google Moja Firma i wszystkiego co z tym związane.

Opinie i budowa marki

Lokalny biznes bazuje na dobrych opiniach i poleceniach. Pomożemy Ci je zdobyć, tak aby Twoja firma cieszyła się zaufaniem.

Analiza konkurencji i ich działań SEO

Pozycjonowanie to przede wszystkim starcie z konkurencję  i bez jej właściwej analizy nie można dostać się na szczyt. Dlatego gruntownie przyglądamy się działaniom najlepszych.

Opieka nad profilem w Google Moja Firma

Zakładamy i uaktualniamy profil w usłudze Moja Firma w Google, który stanowi istotny czynnik zwłaszcza w pozycjonowaniu lokalnym (np. gdy firma działa w Bydgoszczy lub Krakowie).

Dodawanie nowej treści / porad / artykułów

W zależności od dostępnego budżetu proponujemy i realizujemy dodawanie nowych treści na stronę (opisy oferty, produktów, porady, artykuły, zdjęcia, filmy itp.)

5/5

Warszawa

Pozycjonowanie lokalne Warszawie i okolicy.

Wrocław

Pozycjonowanie lokalne we Wrocławiu i okolicach

Poznań

Pozycjonowanie lokalne w Poznaniu i okolicach.

Łódź

Pozycjonowanie lokalne w Łodzi i okolicach.

Bydgoszcz

Pozycjonowanie lokalne w Bydgoszczy i okolicy.

Toruń

Pozycjonowanie lokalne w Toruniu i okolicy.

Gdańsk

Pozycjonowanie lokalne w Gdańsku i Trójmieście.

Kraków

Pozycjonowanie lokalne w Krakowie i okolicach.

astronaut in white suit in grayscale photography
Audyt techniczny witryny
Profesjonalne optymalizacja
NAP i lokalne wzmianki
Mechanizm NAP (Name Adress Phone)
Linki i wzmianki z portali lokalnych
Portale lokalne
Opinie i recenzje
Google, Yelp, Oferteo
5/5

SEO Local

999
/ msc.
nowy
  • Pozycjonowanie aż do 20 lokalnych fraz kluczowych
  • Pozycjonowanie lokalne na mapie / opieka nad Google Moja Firma
  • Codzienny pomiar wyników aż do 10 lokalnych fraz kluczowych
  • Audyt techniczny SEO
  • Optymalizacja techniczna strony WWW
  • Optymalizacja treści na stronie WWW
  • Link building (podstawowy)
  • Katalogowanie typu NAP
  • Zaawansowane raportowanie