Projektowanie logo, Identyfikacja wizualna

 

 

Branding, tworzenie identyfikacji wizualnej

Logo i identyfikacja wizualna

Twoja marka to bardzo cenna rzecz. To symbol zaufania do Twojej firmy i skondesowany wyraz jej obecności na często bardzo konkurencyjnej rynku. A logo jest kwintesencją marki. Od tego jak wygląda logo, zależy obiór firmy przez klienta. Jest bardzo ważne, aby było przemyślane, podobnie jak cała identyfikacja wizualna Twojego przedsiębiorstwa. Żaden biznes z prawdziwego zdarzenia nie będzie się bez dobrego logo.

Dlatego tez postaw na profesjonalny projekt logo i kreację przemyślanej, spójnej identyfikacji wizualnej (branding), którą wykona dla Ciebie Studio A7 z Bydgoszczy. Nasze doświadczenie, pasja i kreatywność pozwolą na zaprojektowanie wyjątkowego i dostosowanego do Twoich wymagań logo, które będzie nienaganne również pod względem technicznym, co zapewni bezproblemowe wykorzystania go w różnych mediach. 

Co otrzymasz? W zależności od rodzaju usługi, przedstawimy jeden lub więcej projektów logo. Zanim je zaprojektujemy, porozmawiamy z Tobą i przyjrzymy się bliżej Twojej firmie lub marce, aby dobrze zrozumieć jej istotę, misję oraz charakter. Następnie przystąpimy do procesu projektowania, a gdy projekt będzie gotowy, uwzględnimy naturalnie Twoje sugestie i poprawki (ich ilość zależeć będzie od wybranego wariantu).

Otrzymasz profesjonalny, pełny projekt logo (najczęściej złożony z logotypu i sygnetu, czasem także z tagline’a) w formie wektorowej, dzięki czemu nada się on do wydruku na dowolnej powierzchni. Prześlemy Ci pliki logo w popularnych formatach plików, takich jak AI, EPS, PDF, PSD, TIFF, JPG i podobne. Jeżeli zdecydujesz się na taką opcję, otrzymasz również księgę znaku dla swojego logo.

Branding i materiały reklamowe dla Klientów

Projekt vouchera dla Atelierum Bydgoszcz

Voucher zaprojektowany dla Klientów studia makijażu i wizażu Atelierum w Bydgoszczy (zbieżność nazwiska jest przypadkowa)

Profesjonalny i spójny wizerunek

Logo i identyfikacja wizualna dla firmy - przykład

Spójna identyfikacja wizualna dla firmy

Projektowanie logo – Cennik (pkaiety)

Logo

WERSJA STANDARD
299/zł
 •  1 propozycja logo
 • do 3 poprawek
 • wysoka jakość
 • pliki wektorowe AI, EPS, PDF
 • logo dostarczone w formie cyfrowej
 • szybki czas realizacji
Wybierz pakiet Standard

Logo

WERSJA EXCLUSIVE
2999/zł
 • 10 propozycji logo
 • do 30 poprawek
 • Księga znaku
 • wysoka jakość
 • pliki wektorowe AI, EPS, PDF
 • logo dostarczone na pendrive / DVD
Wybierz pakiet Exclusive

Projektujemy logo z których klienci są dumni

Projekt logo wykonany dla marki Atelierum (makijaż i wizaż w Bydgoszczy)

Projekt logo wykonany dla firmy budowlanej Jarbet (brukarstwo, budowa hal, obór i usługi ogólnobudowlane)

Tworzenie logo dla sklepu internetowego Klikado
Tworząc logo, warto zastanowić się jak będzie prezentować się na różnych powierzchniach

Jedna z koncepcji logo dla sklepu internetowego Klikado. Przemyślane logo powinno prezentować się dobrze w rożnych mediach, zarówno w druku jak i w internecie.