woman holding Mother Teresa holding baby poster

Wysoka jakość

Obrazy na płótnie z naszej oferty są tworzone na wysokiej jakości nowoczesnych ploterach z użyciem znakomitej jakości płótna syntetycznego.

od 30x30 cm do 120x80 cm

Duży wybór rozmiarów obrazów na płótnie, tak abyś znalazł coś odpowiedniego dla swojego wnętrza. Wybierz format jaki Ci odpowiada.

Wysyłka gratis!

Bez względu na wybrany rozmiar oraz ilość sztuk, wysyłka kurierem na dowolny adres w Polsce jest darmowa.

Obrazy na płótnie - idealne do wnętrz
Jak przygotować obraz do druku na płótnie? Wskazówki
Druk obrazu na płótnie - dyptyk 2x 40x60 cm
Druk obrazu na płótnie - dyptyk 2x 40x60 cm
Druk obrazu na płótnie - kwadryptyk 4x 30x30cm
Druk obrazu na płótnie - kwadryptyk 4x 30x30cm
Druk obrazu na płótnie - 160x90 cm
Druk obrazu na płótnie - 160x90 cm
Druk obrazu na płótnie - 130x90 cm
Druk obrazu na płótnie - 130x90 cm

1. Jak przygotować własne zdjęcie do druku?

Przeczytaj nasz krótki poradnik Jak przygotować zdjęcia do wydruku na płótnie? gdzie opisaliśmy wymagania techniczne i sugestie dla zdjęć.

2. Skąd wziąć zdjęcia dobrej jakości do obrazów na płótnie?

Jeżeli poszukują Państwo inspiracji lub potrzebują Państwo bazy fotografii o wysokiej jakości i rozdzielczości, przygotowaliśmy dla Państwa poniżej listę darmowych i płatnych banków zdjęć.

Darmowe banki zdjęć:

3. Jakiego rodzaju płótna i materiałów używamy do druku i czym różni się płótno poliestrowe od bawełnianego?

Różnica pomiędzy płótnem poliestrowym, a bawełnianym (naturalnym) jest stosunkowo niewielka i tylko wprawione oko jest w stanie ją zauważyć. Płótno naturalne jest bardziej delikatne, przypominające klasyczne płótno dla obrazów. Natomiast najczęściej Klienci decydują się na płótno syntetyczne, ze względu na jego odporność na ścierane kurzu zwykłą szmatką, brak blaknięcia od promieni słonecznych oraz atrakcyjniejszą ceną.

Płótno baweniane to tzw. naturalnie płótno (ang. canvas) uznawane subiektywnie za płótno najwyższej jakości. W praktyce, tak jak wspomnieliśmy, naturalne canvasy bawełniane są nieco droższe i świetnie nadające się dla osób, które są przyzwyczajone są do takiego materiału.

Płótno poliestrowe ma jednak wiele zalet i większość zleceń wykonywane jest właśnie na nim. Dodatkową zaletą płótna poliestrowego (oprócz ceny) jest znakomita wytrzymałość i charakterystyczna, gładka faktura. Można powiedzieć, że oba materiały są odpowiednio grube i świetnie pochłaniają tusz podczas druku, zaskakując świetnym końcowym efektem nadruku, lecz płótno poliestrowe jest naszym faworytem.

Obrazy na płótnie - idealne do wnętrz