507 392 548 (pon.-pt. 10.00-18.00) kontakt@studioa7.pl

Sklepy internetowe

Profesjonalne sklepy WWW  z pełnym wsparciem

Responsywne, nowoczesne e-sklepy

Tworzenie sklepów internetowych - Studio A7, Bydgoszcz

Elastyczne i rozbudowane sklepy

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, elastyczne oraz przyjazne w użytkowaniu sklepy internetowe o dużych możliwościach rozbudowy, gdyby zaszła taka konieczność. Traktujemy sklep nie jako zwykłą aplikację, ale przemyślaną i kompleksową platformę do nowoczesnej sprzedaży w sieci.

Nasze e-sklepy oparte są o przetestowany na milinoach instalacji, otwarty i sprawdzony skrypt WooCommerce, który świetnie nadaje się zarówno do małych jak i większych sklepów. Kładziemy nacisk zarówno na front sklepu, który widoczny jest dla klienta, jak też panel administracyjny, który musi być wygodny dla właściciela sklepu.

Dopasowanie do polskich warunków

Sklepy internetowe, których wykonania podejmuje się Studio A7 są elastyczne i dopasowane do wymagań polskich przedsiębiorców. Oprócz standardowych funkcji, takich jak zarządzanie magazynów czy wariantami produktów, zawierają generowanie faktur VAT, bramki (moduły) płatności obsługiwane przez popularnych polskich operatorów (np. przez Payu lub Przelewy24), integrację z aukcjami Allegro lub wysyłkę z użyciem usługi Paczkomatów (inPost). 

Po odpowiedniej analizie potrzeb w Państwa firmie, bazując na naszym doświadczeniu, chętnie doradzimy, które z rozwiązań mogą być najbardziej pożądane wśród potencjalnych klientów sklepu WWW.

Elastyczne i profesjonalne sklepy WWW - Bydgoszcz

Sklepy WWW z Woocommerce

Wykorzystujemy jeden z najlepiej ocenianych skryptów do budowy sklepów internetowych, a mianowicie Woocommerce. Elastyczny, bogaty w funkcje, przetestowany przez miliony użytkowników na całym świecie moduł sklepowy Woocommerce sprawdzi się znakomicie zarówno dla małych jak i większych sklepów.

Badania i analizy realnych przypadków wykazały, że oprogramowanie Woocommerce radzi sobie również ze sklepami WWW, które w swojej ofercie posiadają nawet dziesiątki tysięcy produktów. Wysoka jakość kodu, nowoczesne rozwiązania oraz nieustanny rozwój tego oprogramowania przez twórców (pojawianie się nowych funkcji, ulepszenia i poprawki zabezpieczeń) sprawia , że jest ono świetnym wyborem dla profesjonalnego sklepu internetowego.

Przy okazji tworzenia sklepu internetowego dla Państwa firmy proponujemy także rozwiązanie, które zwiększa jego bezpieczeństwo, a także oferujemy możliwość przeprowadzania regularnych kopii bezpieczeństwa (backupu).

Cennik sklepów WWW

Poniższe pakiety są przykładowe i stanowią zestawienie najbardziej popularnych i przydatnych funkcjonalności występujących w sklepach internetowych. Tworząc je, staraliśmy się uwzględnich ważne i istotne aspekty działania i prowadzenia sklepu przez właściciela.

Z uwagi na specyficzne wymagania danego sklepu, bardzo często przygotowujemy indywidualną ofertę wraz ze szczegółową wycenę, która uwzględnia dodatkowe moduły i funkcje przeznaczone dla e-sklepu, a nie wymienione w poniższych pakietach. Zapraszamy do kontaktu. 

 

Wybierz potrzebne Ci opcje w Twoim e-sklepie!

Piękny wygląd

W standardzie otrzymasz piękny i nowoczesny projekt graficzny (szablon), dzięki któremu sklep otrzyma profesjonalny wygląd, a jednocześnie nie będzie odwracał uwagi od tego co najważniejsze, czyli produktów. Układ graficzny wykonany zostanie w technologii responsywności, a więc będzie dopasowany do różnych urządzeń, takich jak laptopy, tablety czy smartfony.
i

Strony (CMS)

Zapewnimy dowolne dodawanie podstron, które edytowane są w wygodnym panelu zarządzania. Będziesz mieć możliwość dodania nowych zakładek, galerii zdjęć lub wpisów na blogu firmowym, zupełnie jak w klasycznej stronie z systemem zarządzania CMS. Korzystamy ze sprawdzonego skryptu Woocommerce.

Elastyczność

Łatwość rozbudowy sklepu o nowe funkcje to kolejna z zalet w naszej ofercie. Podobnie jak możliwość integracji z różnymi systemami i dodawania nowych modułów. Interesuje Cię np. integracja z Allegro lub nowy sposób obsługi paczek przez Pocztę Polska, albo rozbudowany moduł do wydruku faktur bezpośrednio w sklepie? Nie ma problemu.

Optymalizacja (SEO)

Wiemy jak ważna jest dziś widoczność w internecie. Twój sklep zostanie odpowiednio zoptymalizowany dla użytkowników i pod kątem pozycjonowania (SEO / SEM), a także przekażemy Ci rady dotyczące tego jak rozwijać sklep, mając na uwadze aspekty wysokiej widoczności w wyszukiwarce Google (lub innych).

Płatności

Metody i bramki płatności do wyboru:

 • Przelew bankowy
 • Płatność przy odbiorze
 • Integracja z PayPal
 • Integracja z Payu
 • Integracja z Przelewy24
 • Integracja z DotPay

Wysyłka

Zaawansowana zarządzanie wysyłką, strefy wysyłkowe, liczenie wagi przesyłki.

 • Płaska stawka
 • Wysyłka darmowa
 • Odbiór osobisty
 • Uwzględnianie podatku
 • Kalkulator wysyłki

Produkty

Zaawansowane zarządzanie produktami:

 • Produkty grupowe (zbiorcze)
 • Warianty produktów
 • Produkty elektroniczne
 • Subskrypcja produktu
 • i wiele innych…

Analizy i raporty

Wygodny i intuicyjny panel z podsumowaniem najważniejszych informacji, takich jak ilość zamówień, sprzedaż wg okresów, pozyskani klienci itp.

Istnieje możliwośc podpięcia skryptów do analizy ruchu, np. Google Analytics

Kupony

Promocje, wyprzedaże i akcje zniżkowe to chleb powszedni w dzisiejszym e-commerce. Dlatego też możesz skorzystać z licznych modułów zarządzających kuponami i rabatami w sklepie. Możesz także wprowadzić program lojalnościowy i naliczać specjalne rabaty dla stałych klientów. Wszystkie te opcje zarządzane są poprzez panel w sklepie.

Narzędzia emarketingowe

Prowadzenie sklepu internetowego i e-biznesu wymaga zaawansowanych narzędzi. Sklep może zostać zintegrowany z narzędziami do analizy ruchu (takimi jak Google Analytics), z systemem wysyłki newslettera do klientów (np. MailChimp), chatem z obsługą czy modułami do cross-sellingu.

Społeczności

W dobie ogromnej popularności sieci społecznościowych takich jak Facebook, Twitter, Pinterest, Google+ czy Instagram odpowiednie integracje są wręcz niezbędne i stały się narzędziem biznesowym. Dlatego też otrzymasz narzędzia do rozwoju swojego sklepu w społecznościach i pozyskiwania klientów dzięki społecznościowej popularności.
+

Integracje

Możliwość bezpośrednich integracji z różnymi platformami i usługami e-commerce, np;

 • Adwords / Merchant Center
 • Ceneo, Skąpiec
 • Allegro
 • Paczkomaty
 • Kurierzy DHL, Pocztex
 • Brokerzy, np. Furgonetka
 • Programy księgowe

Sklepy internetowe skrojone pod Twoje potrzeby!

Tworzone z myślą o Twoich klientach, podparte naszym doświadczeniem

Poniżej znajdują się wykonane przez nas sklepy WWW dla klientów z Bydgoszczy oraz okolic, w których zastosowano omawiane powyżej rozwiązania, dopasowując je do branży i specyficznych wymagań danego przedsiębiorstwa. W razie gdyby potrzebowali Państwo większej ilości inspiracji lub chcieli stworzyć sklep internetowy podobny funckjonalnością do któregoś ze sklepów widzianych w internecie, zapraszamy na spotkanie lub do kontaktu zdalnego ze specjalistami Studia A7.