Wideo produktowe

Kiedy zdjęcia produktu to za mało…

Kiedy zdjęcia produktowe to za małowideo produktowe może wzbogacić ofertę sprzedaży produktu. Czasami jest tak, że zdjęcie nie jest w stanie do końca oddać charakteru danego przedmiotu. Zakrzywienia, obłe kształty, świetlistości produktu… Zdjęcie nie pokaże w 100% trójwymiarowości danego obiektu, w przeciwieństwie do dynamicznego wideo.

Film może dany produkt pokazać ze wszystkich stron w formie ruchomej. Obiekt może się odwracać przekręcać, a to wszystko zostanie zarejestrowane przez kamerę filmową. Dzięki temu Państwa firma może mieć pewność, że wszystkie detale produktu zostaną odpowiednio zaprezentowane dla klienta ostatecznego.

Film produktowy ponadto ma tę zaletę, że wzbudza większe zaufanie wśród klientów w porównaniu do zdjęcia. W czasach powszechnego używania Photoshopa do obróbki zdjęć, zdarzą się, że klienci boją się o to, że zdjęcia zostały poddane zbyt daleką idącej obróbce, a sam produkt ze zdjęć nie będzie pokrywał się z tym, który trafi ostateczne do nich w ręce.

Na filmie zaś produkt pokazany jest w swojej naturalnej postaci – bez obróbki, w ruchu i  z zachowaniem wszystkich istotnych detali. Wideo jest jednocześnie świetną formę reklamy w internecie i elementem skutecznego content marketingu (wideo marketingu). Do usługi filmowania produktów zapraszamy Klientów zarówno z Bydgoszczy jak też innych miast.

Film produktowy wykonany na dowolnym tle

Do filmowania produktów używamy nowoczesnego sprzętu wideo

FIlm produktowy wykonywany jest przy użyciu profesjonalnego sprzętu.

Wideo produktowe na neutralnym tle

Film może zostać wykonany na odpowiednio dobranym, wcześniej ustalonym (najczęściej neutralnym) tle, tj.:

  • białym
  • szarym
  • czarnym
  • zielonym

Postprodukcja wideo i efekty specjalne

Zapewni to łatwość w dalszej pracy z materiałem filmowym, np. podczas postprodukcji i dodawania efektów specjalnych.

Macie Państwo wybór czy chcecie otrzymać surowy materiał, czy też zlecić dalszą obróbkę filmowcom / montażystom ze Studia A7.

Wideo produktowe w aranżacji

Możemy również przygotować specjalną aranżację lub też wykonać wideo produktowe w plenerze. Wiele zależy od rodzaju produktu oraz branży, w której działa firma klienta. Jeżeli będziecie Państwo niezdecydowani, w jaki sposób najlepiej zaprezentuje się wasz produkt na filmie Chętnie doradzimy, opierając się na naszym doświadczeniu.

Jeżeli zależy Państwu na wygenerowaniu odbicia produktu, film można wykonać na tle typu plexi, dzięki czemu otrzymamy naturalny efekt lustrzanego odbicia. Ponadto produkty można także zaprezentować w odpowiednio zaaranżowanej scenerii, czy to w studiu fotograficznym, czy w plenerze. W tej materii ogranicza nas w zasadzie tylko wyobraźnia.