Studio A7 - agencja SEO/SEM/SXO/AI
Sklep internetowy virset

Co zrobiliśmy

projekt i realizacja sklepu WWW, integracje, wdrożenie, filmowanie, fotografia produktowa.

WordPress

HTML

CSS

Chrome

Firefox

Sklep internetowy VirSET

VirSET to nowopowstała marka produktów dezynfykujących z unikalną recepturą, opracowana w laboratoriach dużej i doświadczonej firmy ze Śmielina, która powstała w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie tego typu produktów spowodowanych pandemią wirusa Covid-19. 

Nasz Klient potrzebował szybkiej realizacji nowoczesnego, przyjaznego i wygodnego w obsłudze sklepu internetowego, na którym mógłby zaprezentować gamę swoich produktów i ułatwić proces ich zakupu. Jak zwykle, postawiliśmy na sprawdzone rozwiązania i stworzyliśmy prejrzysty, wygodny sklep internetowy z dużymi zdjęciami produktów, szybkim procesem zakupowym, integracją z bramką płatności Payu oraz dostosowaniem do urządzeń mobilnym. 

Sklep został oparty o system WordPress oraz Woocommerce i odpowiednie dodatki, stylistyka i koorystyka nawiązuje natomiast do brandu Klienta oraz jego oczekiwań. Wykorzystaliśmy prosty, a przy tym nowoczesny layout ze sliderem, szerokimi elementami oraz ekspozycją produktów w widocznych miejscach sklepu. Wykonaliśmy także elementy filmu promocyjnego oraz zdjęcia produktowe i niezbędne pracy techiczne na serwerze sklepu.