Studio A7 - agencja SEO/SEM/SXO/AI
strona www dla Klikado

Co zrobiliśmy

Realizacja, wdrożenie i kampania e-marketingowa sklepu WWW

WordPress

HTML

CSS

Chrome

Firefox

Sklep internetowy Klikado - Uchwyty RTV i akcesoria do TV

Klikado – sklep internetowy z akcesoriami RTV

Klikado to sklep internetowy, który specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości uchwytów do telewizorów, monitorów czy projektorów, półek na sprzęt RTV oraz innych akcesoriów tego typu. E-sklep został przemyślany tak, aby zapewnić właścicielom elastyczność i prowadzenie przyszłych kampanii sprzedażowych w internecie.

Sklep Klikado został opracowany przez Studio A7 na bazie wskazówek, potrzeb i preferencji wizualnych Klienta. Z myślą o tym przedsięwzięciu zaprojektowaliśmy logo, które zostało umieszczone nie tylko na sklepie, ale też innych miejscach w sieci.

 

Integracje e-commerce ze sklepem

Zbudowany na sprawdzonym skrypcie ecommerce dla WordPressa, czyli Woocommerce (dowiedz się więcej o projektowanych przez nas sklepach WWW), sklep tworzony był od samego początku z myślą o odpowiednich, niezbędnych integracjach z różnymi platformami i aplikacjami. Wśród nich znalazły się:

  • wysyłka przy pomocy usługi Paczkomaty
  • bramka płatności Payu
  • integracja z porównywarką cen Ceneo
  • wysyłka newslettera
  • skrypty dla Google Analytics, Merchant Center i podobnych

W sklepie został wdrożony bezpieczny certyfikat SSL oraz zwrócono uwagę na kwestie bezpieczeństwa. Całośc postawiono na profesjonalnym hostingu i przygotowano konta mailowe oraz wykonano wiele innych prac technicznych. Po wdrożeniu sklepu rozpoczęto realizację kampanii produktowej Adwords, która stać się miała dopełnieniem takich platform jak Allegro czy Ceneo.