Rollupy

Projektowanie i druk rollupów reklamowych w Bydgoszczy

Rollupy (roll upy) reklamowe, zwane też stojakami reklamowymi albo stojącymi bannerami, sprawdzają się jako świetna reklama na wszelkiego rodzaju imprezach firmowych, eventach lub konferencjach. Rollupy stanowią świetną i widoczną reklamę, zachowując przy tym wygodę w obsłudze i transporcie, gdyż mają możliwość składania do zajmującej niewiele miejsce specjalnie przystosowanej torby.

Zestawy rollupów mogą stanowi swojego rodzaju zestaw wystawienniczy, który w okazały sposób będzie promować Twoją firmę. Warto również dodać, że wszystkie nasze rollupy reklamowe są bardzo solidnie wykonane, przy czym ich cena pozostaje konkurencyjna.

Każdy oferowany przez nas rollup do gotowy do złożenia zestaw, składający się z wykonanej z aluminium konstrukcji, nadruku na specjalnej jakości płótnie, które można zwijać, wszystkich niezbędnych uchwytów oraz torby pozwalającej wygodnie spakować i przewieźć rollup. Wszystkie elementy wykonywane są ze starannością i dokładnością, a sam wydruk pochodzi z drukarni w Bydgoszczy.

Jeżeli Państwo życzą sobie tego, nasi graficy (za dodatkową opłatą) wykonają również profesjonalny projekt graficzny rollupu, dopasowany do wizerunku i działalności Państwa firmy.  Już wiele firm z Bydgoszczy oraz innych miast skorzystało z naszej oferty i regularnie zamawia nowe wersje rollupów.

Przykładowe rollupy zaprojektowane przez Studio A7

Rollup reklamowy - Bydgoszcz
Rollup reklamowy wykonany dla firmy Aqua System Control

(wersja 1)

Rollup reklamowy - Innowacyjne rozwiązania systemowe
Rollup reklamowy wykonany dla firmy Aqua System Control

(wersja 2)

5% na dowolną usługę!
Niestety, nie dziś
O mały włos!
Pudło :(
10% na SEO
Audyt za free!
15% na dowolną usługę
No luck today
Prawie!
25% zniżki
:(
10% na reklamę
Sprawdź ile masz dziś szczęścia!
Wprowadź swój adres email. Masz szansę na duże rabaty!
Zasady:
  • 1 użytkownik może zakręcić tylko raz
  • Nadużycia mogą skończyć się dyskwalifikacją