Obrazy na płótnie

Z dowolnym nadrukiem

Dlaczego obrazy na płótnie są lepsze od zdjęć i klasycznych obrazów?

Warto przekonać się, że obrazy drukowane na wysokiej jakość płótnie mają szereg zalet i korzyści w stosunku do tradycyjnych obrazów lub zdjęć wieszanych w ramach i antyramach. Poniżej postaramy się te korzyści przybliżyć, abyś mógł rozwiać wątpliwości, czy warto zdecydować się na taki obraz. Jeżeli miałbyś jednak więcej pytań – nie wahaj się – serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu ze Studiem A7. Nasz specjalista postara się wyczerpująco odpowiedzieć na każde Twoje pytanie dotyczące druku i obrazów na płótnie. Warto dodać, że obrazy na płótnie są bardzo chętnie wybierane przez Klientów w Bydgoszczy na szczegółny i nietuzinkowy rodzaj prezentu dla bliskiej osoby lub jako niestandradowy element dekoracyjny w domu lub firmie.

Brak ograniczeń zawartości, sam wybierasz co chcesz wydrukować!

Cennik druku obrazów na płótnie

Niemal dowolny rozmiar

Nasze obrazy drukowane na płótnie oferują Ci bardzo wiele różnych formatów począwszy od małych (i niedrogich), np. 45x30cm do całkiem już sporej wielkości obrazów o wymiarze 200x140 cm.

W rzeczywistości możemy przygotować i wydrukować dla Ciebie niemal dowolny rozmiar z maksymalną szerokością do 180 cm i długością praktycznie bez ograniczeń.

Cennik

(popularne formaty)

 

 • 30x20 cm – 29 zł
 • 45x30 cm – 39 zł
 • 60x40 cm – 49 zł
 • 80x60 cm – 99 zł
 • 120x80 cm – 149 zł
 • 150x100 cm – 229 zł
 • 180x120 cm – 319 zł
 • 200x140 cm – 449 zł

(płótno poliestrowe)

Nie jesteś pewny?

Z chęcią doradzimy Ci, jaki format będzie najlepiej pasował do Twojego ulubionego zdjęcia, rysunku albo wymarzonego obrazu na ścianę w domu, korytarzu, biurze lub innym wnętrzu.

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wydrukował dyptyk, tryptyk lub kompozycję wzajemnie powiązanych obrazów, które będą świetnym dodatkiem w aranżacji Twojego wnętrza.

Pierwszą istotną kwestią jest możliwość dowolnego wyboru przedstawionego obrazu i jego zawartości, co daje nieograniczone wręcz możliwości stworzenia w pełni spersonalizowanego dzieła sztuki. Wystarczy, że zrobisz i przyniesiesz nam zdjęcie, grafikę, szkic lub obraz (albo zlecisz je nam!), a my zajmiemy się resztą. Aby wydrukowany na płótnie obraz świetnie się prezentował, wystarczy że będzie spełniał podstawowe wymagania techniczne związane przede wszystkim z rozdzielczością.

Co wchodzi w cenę wydruku obrazu / zdjęcia na płótnie?

 

W ramach podanej ceny usługi otrzymujecie Państwo gotowy do zawieszenia obraz, tj.:

 • przygotowanie do druku pliku graficznego / zdjęcia (jeżeli plik nie spełnia kryteria, poinformujemy Państwa o tym)
 • wysokiej jakości wydruk na płótnie obrazu lub zdjęcia
 • przygotowanie i zbicie drewnianej ramy (tzw. blejtramy)
 • naciągnięcie obrazu na płótno wraz z krawędziami
 • dodanie metalowej zawieszki z tyłu, dzięki czemu obraz jest możliwy do zawieszenia

 

Obraz na płótnie – rozmiar 160x90cm

Obraz na płótnie – kwadyptyk w rozmiarze 4x 30x30cm

Obraz na płótnie – rozmiar 130x90cm

Obraz na płótnie – dyptyk w rozmiarze 2x 40x60cm

Szybki czas realizacji wydruku

Obrazy są drukowane w przeciągu 2-3 dni roboczych.

Atrakcyjna cena druku obrazu na płótnie

Obrazy na płótnie oferujemy w bardzo atrakcyjnej cenie w Bydgoszczy, w ramach której otrzymujesz pięknie prezentujący się obraz na płótnie, naciągnięty na solidnie zbitą drewnianą ramę, z płótnem naciągniętym na boku, czego nie zapewni żaden płaski obraz lub np. zdjęcie w antyramie.

Nasze propozycje na obrazy na płótnie

Jeżeli potrzebujesz inspiracji, zapoznaj się z poniższymi kolkecjami!

Dowiedz się więcej o druku obrazów na płótnie

Technologia druku i jakość obrazów na płótnie w Studio A7
Obraz na płótnie - cena

Czym różni się płótno poliestrowe od bawełnianego?

Różnica pomiędzy płótnem poliestrowym, a bawełnianym (naturalnym) jest stosunkowo niewielka i tylko wprawione oko jest w stanie ją zauważyć. Płótno naturalne jest bardziej delikatne, przypominające klasyczne płótno dla obrazów. Natomiast najczęściej Klienci decydują się na płótno syntetyczne, ze względu na jego odporność na ścierane kurzu zwykłą szmatką, brak blaknięcia od promieni słonecznych oraz atrakcyjniejszą ceną.

Jakiego rodzaju płótno i materiały używamy do druku?

To naturalnie płótno (ang. canvas) najwyższej jakości. W praktyce, tak jak wspomnieliśmy, oferujemy dwa rodzaju płótna – naturalne bawełniane, nieco droższe i świetnie nadające się dla osób, które przyzwyczajone są do takiego materiału oraz płótno oliestrowe, którego dodatkową zaletą oprócz ceny jest wytrzymałość. Oba materiały są odpowiednio grube i świetnie pochłaniają tusz podczas druku, zaskakując świetnym końcowym efektem.