Studio A7 - agencja SEO/SEM/SXO/AI
Strona WWW dla Aku-Tech

Co zrobiliśmy

Projekt graficzny, realizacja strony WWW, konfiguracja serwera, poczty, wdrożenie, kampania pozycjonowania (SEO).

WordPress

HTML

CSS

Chrome

Firefox

Nowa strona WWW dla AKU-TECH Bydgoszcz

W ramach współpracy z firmą AKU-TECH Radosław Trzaska, która specjalizuje się w doradztwie z zakresu BDO (Bazy Danych Odpadów) dla firm, ochrony środowiska, pomiaru hałasu, analiz i raportów środowiskowych na terenie Bydgoszczy oraz innych miast, wykonaliśmy nowoczesną i przyjazną dla użytkowników witrynę internetową, która zastąpiła jej starszą, wieloletnią odpowiedniczkę.

Strona WWW została zbudowana została z myślą o czytelnym i atrakcyjnym graficznie przedstawieniu oferty firmy AKU-TECH, która związana jest przede wszystkim z ochroną środowiska, a więc uwzględnialiśmy kolorystykę (zieleń) i elementy do niej nawiązujące. Na kolejnych podstronach znalazły się wszystkie istotne informacje dotyczące działalności, oferty i historii naszego Klienta.

Witryna internetowa oparta jest o nowoczesny system WordPress i rozszerzające go wtyczki oraz moduły zapewniające dodatkowe funkcję i zabezpieczenia witryna. Współpraca z objęła także regularną opiekę i administrację stroną WWW oraz usługi usługi pozycjonowania i optymalizacji (SEO) zarówno na lokalne jak i ogólnopolskie frazy kluczowe związane z działalnością AKU-TECH.