Studio A7 - agencja SEO/SEM/SXO/AI
Aba Proogród by Studio A7

Co zrobiliśmy

Projekt graficzny, realizacja strony WWW, konfiguracja serwera, poczty, wdrożenie, kampania pozycjonowania (SEO).

WordPress

HTML

CSS

Chrome

Firefox

strona WWW dla Aba Proogród wykonana przez Studio A7

W ramach owocnej współpracy z firmą ABA Proogód, specjalizującą się w profesjonalnym projektowaniu przestrzeni ogrodowych, mieliśmy przyjemność zaprojektować oraz wdrożyć innowacyjną stronę internetową, która odzwierciedla doskonałość i kreatywność oferty naszego klienta.

Strona internetowa ABA Proogód została stworzona z myślą o estetyce i funkcjonalności, aby doskonale odzwierciedlać wysoką jakość oraz kreatywność, które charakteryzują projekty ogrodowe oferowane przez naszego klienta. Dbając o spójność wizualną oraz przejrzystość treści, zapewniliśmy czytelne przedstawienie bogatej oferty usług projektowych.

Nasza praca nie ograniczyła się jedynie do stworzenia witryny WWW. Oprócz projektowania i wdrażania strony, zapewniliśmy również kompleksową opiekę nad jej utrzymaniem oraz regularne działania w zakresie content marketingu, mające na celu zwiększenie widoczności strony w wyszukiwarkach internetowych.

Witryna internetowa oparta jest o nowoczesny system WordPress i rozszerzające go wtyczki oraz moduły zapewniające dodatkowe funkcje i zabezpieczenia witryn. Współpraca objęła także regularną opiekę i administrację stroną WWW oraz usługi usługi pozycjonowania i optymalizacji (SEO) zarówno na lokalne jak i ogólnopolskie frazy kluczowe związane z działalnością ABA Proogród