Studio A7 - agencja SEO/SEM/SXO/AI
Strona wykonana dla Sznurofaktura przez Studio A7

Co zrobiliśmy

Projekt graficzny, realizacja strony WWW, konfiguracja serwera, poczty, wdrożenie, kampania pozycjonowania (SEO).

WordPress

HTML

CSS

Chrome

Firefox

Strona wykonana dla Sznurofaktura przez Studio A7

W ramach współpracy z firmą Sznurofaktura która specjalizuje się w ręcznie robionych makramach, torebkach i koszykach ze sznurka bawełnianego, wykonaliśmy dla nich nową stronę www.

Stworzyliśmy nowoczesną i przejrzystą stronę internetową, która prezentuje bogatą ofertę Ani. Opracowaliśmy opisy produktów, które zawierają wszystkie niezbędne informacje, a także ciekawostki i inspiracje. Zaimplementowaliśmy system filtrowania i wyszukiwania produktów, aby ułatwić klientom znalezienie idealnego produktu. Zintegrowaliśmy stronę z mediami społecznościowymi, aby zwiększyć zasięg Ani i budować relacje z klientami. Zadbaliśmy o optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, aby strona była łatwa do znalezienia dla potencjalnych klientów.

Dzięki naszym działaniom Sznurofaktura zyskał nowoczesną i funkcjonalną stronę internetową bazującą na systemie WordPress i rozszerzające go wtyczki oraz moduły zapewniające dodatkowe funkcję i zabezpieczenia, która przyciąga nowych klientów i zwiększa sprzedaż. Strona jest łatwa w nawigacji i przejrzysta, a bogate opisy produktów i zdjęcia wysokiej jakości ułatwiają klientom podejmowanie decyzji zakupowych. Współpraca obejmowała również opiekę i administrację stroną WWW oraz usługi pozycjonowania i optymalizacji (SEO) zarówno na lokalne jak i ogólnopolskie frazy kluczowe związane z działalnością Sznurofaktury.