Strona WWW dla KAHI

Co zrobiliśmy

logo, projektowanie graficzne, realizacja i wdrożenie strony WWW, migracja danych ze starej strony internetowej, konfiguracja serwera, poczty

WordPress

HTML

CSS

RWD

JavaScript

Strona WWW dla KAHI (masaż hawajski i tantryczny)

Nowa, elastyczna strona WWW eksponująca najważniejsze usługi

Owocna współpraca z założycielem KAHI, Piotrem Mrozem doprowadziła do powstania nowoczesnej, wygodnej w użytkowaniu i dostosowanej do urządzeń mobilnych strony internetowej, która ułatwia Klientom znalezienie w ofercie najważniejszych usług oraz oddaje graficznie ducha masaży w KAHI.

KAHI działa już wiele lat, więc aby zachować ciągłość przenieśliśmy ważne informacje z poprzedniej witryny WWW, nadając im zupełnie nową formę. Zwróciliśmy uwagę nie tylko na elementy graficzne, ale także na merytoryczną warstwę witryny – oczywiście w ściślej współpracy z właścicielem.

Strona internetowa oparta na platformie WordPress została wyposażona w niezbędne funkcjonalności, umieszczona na wydajnym i bezpiecznym serwerze (hostingu), gdzie zainstalowaliśmy także certyfikat SSL. Współpraca objęła również elementy brandingu – projektowanie logo, niektóre koncepcje graficzne, a w planach nakreśliliśmy także dalszą współpracę – w zakresie kampanii pozycjonowania (SEO) lub Adwords, aby zapewnić witrynie duża ilość odwiedzin oraz potencjalnych klientów.