Studio A7 - agencja SEO/SEM/SXO/AI
Strona WWW dla Bohema Design

Co zrobiliśmy

Projekt graficzny, realizacja strony WWW, konfiguracja serwera, poczty, wdrożenie, kampania pozycjonowania (SEO).

WordPress

HTML

CSS

Chrome

Firefox

Bohema Design - stylowe meble włoskie oraz antyki z Bydgoszczy

Strona WWW dla firmy sprzedającej stylowe i unikalne meble

Bohema Design to nietypowe studio mebli z Bydgoszczy, założone przez Joannę Laskowską. Nietypowe, gdyż oferuje unikalne i niecodzienne designerskie i stylowe meble dla wymagających nabywców.

Pomysł wziął się z doświadczeń zgranej grupy projektantów wnętrz, którzy zauważyli potrzebę aranżacji z użyciem bardziej unikalnych i wyjątkowych mebli, niż te dostępne na co dzień w sklepach. Bohema Design zaczęła oferować przepięknie odrestaurowywane meble włoskie, retro, vintage, boho, meble designerskie i stylowe antyki.

Owocem współpracy było stworzenie podstaw identyfikacji wizualnej (kreacja logo w ściślej współpracy z właścicielką) oraz nowa strona WWW, która przedstawiłaby ofertę marki. Strona została wykonana przy użyciem nowych technologii, z uwzględnieniem potrzeb użytkowników mobilnych (technika responsive design) i przejrzystej warstwy wizualnej.

Dopełnieniem projektu było utworzenie prostej landing page (strony landingowej) pod nazwą „Bohema Meble”, która przekierowuje na Bohema Design, a w przyszłości może zostać przekształcona na osobną markę dla stylowych mebli.