Kampanie Adwords

Prowadzenie kampanii Adwords dla klientów z Bydgoszczy

Oddaj reklamę swojej firmy w ręce profesjonalistów. Oferujemy starannie dopracowaną obsługę oraz optymalizację kampanii Google Adwords dla każdej branży. Jest to usługa skierowana nie tylko dla firm w Bydgoszczy, ale w całym kraju. Bezpośrednio współpracujemy z Zespołem Google dla Agencji, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie reklamy oraz prowadzenie indywidualnych analiz w każdym jej zakresie. Potwierdzeniem naszych kwalifikacji w kwestii obsługi kampanii Adwords będzie stosowanie oficjalnych zaleceń i zdobywanie nowych Certyfikatów przeznaczonych dla partnerów Google.

Pozyskaj błyskawicznie nowych Klientów dzięki Adwords

Na czym polegają kampanie Adwords?

Profesjonalne przygotowane kampanie reklamowe Google Adwords potrafią być niezwykle efektywne, a ich praktyczną korzyścią jest niemal natychmiastowa widoczności u potencjalnych Klientów w sieci (reklama pojawia się w około 24 h od momentu przygotowania kampanii reklamowej).

Reklamy Google Adwords pozwalają na pozyskanie Konsumentów zarówno przy niższym jak i wyższym budżecie – Klient sam decyduje jak wiele środków chciałby przeznaczyć na daną kampanię (oczywiście kwota ta nie może być zbyt niska, gdyż wpłynęłoby to negatywnie na skuteczność kampanii). Chętnie doradzimy, jaki budżet warto rozważyć w Państwa branży i specyfice działalności, opierając się na zestawach danych Google i naszym doświadczeniu.

 

Kompleksowa obsługa kampanii reklamowych Google Adwords

Z uwagi na to, że obsługa Adwords wymaga nieustannej konfiguracji i optymalizacji oraz aktualizacji zarówno treści reklamy, jak i elementów oraz wskaźników z grupy reklam (takich jak np. nowe frazy kluczowe, wykluczenia słów, zmiany stawek) oraz dużego doświadczenia oraz znajomości dostępnych narzędzi i możliwości oferowanych przez system dobrze jest powierzyć ją zaufanej firmie, która ma bezpośredni kontakt z działem Adwords w Google.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Studia A7 i umówienia się na spotkanie informacyjne w Bydgoszczy lub za pomocą zdalnej konferencji. Podczas spotkania omówimy Państwa potrzeby i zaproponujemy odpowiednią strategię Adwords, która nastawiona będzie na pozyskanie klienta lub wykonania danej konwersji (akcji) w serwisie (np. zakupu produktu, zarejestrowania konta, zapisania się do newslettera itp.)