507 392 548 (pon.-pt. 10.00-18.00) kontakt@studioa7.pl

Kampanie Google Ads (Adwords)

Prowadzenie kampanii Google Ads – Bydgoszcz

Oddaj reklamę swojej firmy w ręce profesjonalistów. Oferujemy starannie dopracowaną obsługę oraz optymalizację kampanii Google Adwords dla każdej branży. Jest to usługa skierowana nie tylko dla firm w Bydgoszczy, ale w całym kraju. Bezpośrednio współpracujemy z Zespołem Google dla Agencji, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie reklamy oraz prowadzenie indywidualnych analiz w każdym jej zakresie. Potwierdzeniem naszych kwalifikacji w kwestii obsługi kampanii Google Ads (Adwords) będzie stosowanie oficjalnych zaleceń i zdobywanie nowych Certyfikatów przeznaczonych dla partnerów Google.

Pozyskaj błyskawicznie nowych Klientów dzięki Google Ads

Na czym polegają kampanie Adwords?

Profesjonalne przygotowane kampanie reklamowe Google Ads (dawne Google Adwords) potrafią być niezwykle efektywne, a ich praktyczną korzyścią jest niemal natychmiastowa widoczności u potencjalnych Klientów w sieci (reklama pojawia się w około 24 h od momentu przygotowania kampanii reklamowej).

Reklamy Google Ads pozwalają na pozyskanie konsumentów zarówno przy niższym jak i wyższym budżecie – Klient sam decyduje jak wiele środków chciałby przeznaczyć na daną kampanię (oczywiście kwota ta nie może być zbyt niska, gdyż wpłynęłoby to negatywnie na skuteczność kampanii). Chętnie doradzimy, jaki budżet warto rozważyć w Państwa branży i specyfice działalności, opierając się na zestawach danych Google i naszym doświadczeniu.

Różne typy kampanii Google Ads

Sieć wyszukiwania

Podstawowa i najpopularniejsza kampania Google Ads w wyszukiwarce Google. Niech Twoja firma pojawi się na samej górze wyników pod daną fazą kluczową!

YouTube

Chcesz wykorzystać potencjał największej platformy wideo na świecie? Dopasowane do zainteresowań Twojego potencjalnego klienta pojawią się tuż przed filmem.

Kampania produktowa

Idealne rozwiązanie dla sklepów internetowych i platform e-commerce – Twoje produkty wraz ze zdjęciem i podstawoym opisem pojawią się po wpisaniu nazwy produktu!

 

Kompleksowa obsługa kampanii reklamowych Google Ads

Z uwagi na to, że obsługa Adwords wymaga nieustannej konfiguracji i optymalizacji oraz aktualizacji zarówno treści reklamy, jak i elementów oraz wskaźników z grupy reklam (takich jak np. nowe frazy kluczowe, wykluczenia słów, zmiany stawek) oraz dużego doświadczenia oraz znajomości dostępnych narzędzi i możliwości oferowanych przez system dobrze jest powierzyć ją zaufanej firmie, która ma bezpośredni kontakt z działem Adwords w Google.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Studia A7 i umówienia się na spotkanie informacyjne w Bydgoszczy lub za pomocą zdalnej konferencji. Podczas spotkania omówimy Państwa potrzeby i zaproponujemy odpowiednią strategię Adwords, która nastawiona będzie na pozyskanie klienta lub wykonania danej konwersji (akcji) w serwisie (np. zakupu produktu, zarejestrowania konta, zapisania się do newslettera itp.)

Co robimy w ramach współpracy?

U

Analiza fraz kluczowych

Za pomocą narzędzi Google, w tym Planera słów kluczowych dobieramy odpowiednie wyrażenia, które są najbardziej dopasowane do branży klienta i posiadają największą ilość wyszukiwań.

g

Dopasowanie fraz

Skutecznośc fraz opiera się na właściwymi dopasowaniu fraz, tak aby wybierać tylko te, które są istotne dla naszego Klienta. Pozwala to chronić budżet reklamowy.

Q

Wykluczenia fraz

Ważnym aspektem jest wykluczenie tych fraz, które nie przyniosą osiągnięcia celów kampanii, a niepotrzebnie zużywają środki z budżetu reklamowego.

Tworzenie kampanii

Tworzymy kampanię Google Ads (Adwords) i odpowiednio ją konfigurujemy, niezależnie czy jest to klasyczna kampania w sieci wyszukiwania, czy np. kampania produktowa.

a

Tworzenie reklam

Tworzymy kilka wariantów reklam, dbając o skuteczny przekaz reklamowy. Wykorzystujemy także nowinki wprowadzone przez Google, takie jak ulepszone teksty reklam.

Optymalizacja działań

Skuteczna kampania Google Ads to regularny monitoring, tak aby wyciagąć wnioski i wprowadzać ulepszenia dla reklam i redukować niepotrzebne koszty kampanii.

i

Grupy słów kluczowych

Wybrane do kampanii Google Ads frazy (słowa) kluczowe odpowiednio grupujemy, podobnie jak kampanie, tworząc przejrzystą i funkcjonalną strukturę na koncie z kampanią.

d

Rozszerzenia reklam

Aby stworzyć skuteczną i wyróżniającą się reklamę, korzystamy z dodatkowych możliwości – rozszerzeń, w tym. linków do podstron, objaśnień, opisów, linków połączeń tel. itp.

Analiza wyników

Wspólnie z klientem analizujemy uzyskane wyniki (np. w połączeniu z Google Analytics i jeśli są one niewystarczające, wprowadzamy kolejne ulepszenia.