Filmowanie komercyjne

Filmowanie wnętrza firmy i pracowników

Filmowanie wnętrza firmy, restauracji, zakładu produkcyjnego - Bydgoszcz i okolice

Filmowanie pracowników, wnętrza firmy lub zakładu produkcyjnego to świetny sposób, aby pokazać firmę od wewnątrz i zdobyć zaufanie kliemtów. W ramach współpracy możemy zaaranżawoać krótsze lub dłuższe ujęcia filmowe, a nastepnie zmontować gotowy film, który stanie się Państwa nowoczesną wizytówką oraz reklamą. 

Filmujemy firmy, biura, sklepy, hotele, restauracje, zakłądy produkcyjne i inne obiekty, których siedzibą jest Bydgoszcz lub okoliczne miasta (Toruń, Włocławek itp.). Takie zdjęcia są istotnym elementem firmowej strony internetowej, gdyż budują wiarygodność i poczucie autentyczności w oczach odwiedzajcych ją użytkowników.

Istnieje również możliwość (po wcześniejszym kontakcie i ustaleniach ze Studiem A7) przygotowania filmu dla firmy posiadającej siedzibę w innym mieście na terenie Polski. Wiąże się to jedynie z doliczeniem opłaty za przejazd kamerzysty / filmowca.

Filmowanie imprez firmowych

Impreza filmowa lub event to z reguły ważne wydarzenie w życiu firmy. Często ma znaczenie zarówno dla pracowników i kadry menedżerskiej, ale również stanowić może świetna promocję i przekazanie ducha firma potencjalnym klientom.

Dlatego tak ważne jest, aby impreza była właściwie sfilmowana przez doświadczone studio filmowe i została utrwalona w atrakcyjny sposób, które odda jej charakter nawet po latach. Studio A7 przywiązuje dużą wagę zarówno do oczekiwań Klienta jak i dobrych praktyk filmowania, montażu i post-produkcji (obróbki) materiału filmowego.

Z uwagi na charakter i zasięg naszej działalności większość zleceń wykonujemy dla firm działających na terenie Bydgoszczy, ale niejednokrotnie obsługujemy również firmy z innych miast i województw na terenie całej Polski. Należy jedynie ustalić z nami możliwości wykonana materiału filmowego jeszcze przed rozpoczęciem współpracy.

Filmowanie koncertów i widowisk

Filmowanie koncertów, imprez okolicznościowych, eventów - Bydgoszcz - Studio A7

Zapraszamy również  na skorzystanie z usługi filmwoania koncertów, imprez okolicznościowych, widowisk, pokazów i różnego rodzaju eventów. Współparcujemy z doświadczonymi kamerzystami i specjalistami z Bydgoszczy, którzy posiadają długoletnie doświadczenie w tej materii. Posiadamy także odpowiedni sprzęt filmowy (kamery, statywy i podobne wyposażenie) do nagrywania takiego rodzaju imprez.

Oprócz imprez, możemy również wykonać nagrywania teledysku dla zespołu muzycznego lub podobnej produkcji. Wszystkie szczegóły i koszty ustalamy dokładnie zawsze przed rozpoczęciem pracy.

UWAGA: biorąc pod uwagę duże obłożenie, w szczególności w sezonie letnim, uprzejmie prosimy o odpowiednio wcześniejsze (optymalnie z kilkutygodniowym wyprzedzeniem) rezerwowanie naszych usług filmowania imprez.

Filmy reklamowe

Filmy reklamowe - plan zdjęciowy

Film reklamowy to klasyczna i jedna z najbardziej skutecznych i efektownych form reklamy, zarówno w telewizji jak i w internecie. Ofetrujemy przygotowanie odpowiedniego filmu reklamowego wziąwszy pod uwagę możliwości finansowe (budżet, któym dysponuje Państwa firma) oraz zamierzony cel, który pragniecie Państwo wywołać.

Z uwagi na swoją specyfikę, filmy reklamowe mogą bardzo się różnić i powinny być również dopasowane do mediów, na których planowane jest ich promowanie. Przykładowym medium może być lokalna telewizja, serwis YouTube lub też portale społecznościowey typu Facebook lub Instagram.

W ramach współpracy zajmujemy się organizacją planu zdjęciowego lub tylko i wyłącznie samym filmowaniem i post-produkcją. Zapraszamy do kontaktu celem ustalenia dokładnych możliwości wspołpracy.

Realizacje filmów komercyjnych

Filmy i nagrania wykonane dla klientów Studio A7 z Bydgoszczy

Film reklamowy z pracownikami biura w Bydgoszczy

Biznesowy film reklamowy „Business People” wykonany dla firmy z Bydgoszczy

Filmowanie wnętrz w apartamencie Lake Resident, Bydgoszcz

Film komercyjny z wnętrz przygotowany dla bydgoskiego biura architektów wnętrz JLT Design

Jak pracujemy?

Metody pracy, obróbka materiału i używany sprzęt filmujący
Studio A7 - jak wygląda filmowanie, montaż i postprodukcja

Wszystkie nasze filmy są wykonywane z nakjwyższą dbałością i starannością przez współpracujących z nami kamerzystów i filmowców, a następnie poddawane obróbce w studio przez doświadczonego montażystę lub człowieka od efektów specjalnych. Dzięki wielu latom pracy wypracowaliśmy swoje standardy i metody pracy.

Warto dodać, że materiał wideo jest tworzony przy użyciu wysokiej jakości kamer oraz filmujących lustrzanek cyforwych i obrabiany (poddawany właściwemu montażowi i ulepszeniom) w profesjonalnych programach do obróbki wideo, takich jak Adobe Premiere Pro lub Adobe After Effects. 

Otrzymujecie Państwo gotowy materiał filmowy w dużej rozdzielczości w formacie Full HD (lub w innym ustalonym z nami) i otrzymuje go w wygodny dla siebie sposób, np. przez przekazanie plików na płycie DVD, pendrive’ie lub umieszczenie w tzw. „chmurze” (dyski internetowe Google Drive, Dropbox, serwery FTP lub podobne).

Na Państwo życzenie możemy umieścić gotowy film komercyjny na państwa stronie internetowej, Facebooku lub takich serwisach wideo jak YouTube albo Vimeo. Szczegóły możemy omówić na spotkaniu lub w trakcie rozpoczęcia przygotowań do wykonania wideofilmowania.

Zobacz również inne usług filmowe dla biznesu

Usługi fotograficzne